Peugeot JM248 Dağ Bisikleti 310H V 24 Jant 21 Vites

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Taşınabilirlik Avantajı

 Ürünün 15 kilogram hafifliğinde olması, dik yokuşlar gibi zorlu alanlarda   kolay kullanım imkânı sunar. Merdiven gibi sürüşe elverişli olmayan yerlerde ise kolayca taşıyarak rotanıza ara vermeden devam etmenize olanak sağlar.

Konforlu Sele Tasarımı

Bisikletin selesi konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız adına vücudunuza kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Belinizi destekleyerek dik durmanıza yardımcı olan bu tasarım, sürüş sırasında rahat bir pozisyon elde etmenizi sağlar.


Gelişmiş Fren Sistemi

Bisikletin ani duruşlarda yüksek bir performans sergileyen V fren sistemine sahip olması, güvenli ve kontrollü bir deneyim sunar. Bu fren sisteminin gelişmiş tasarımı, sizi sık sık bakım yapma zahmetinden kurtarır.

Ayarlanabilir Sele Borusu

Sele borusunun ayarlanabilir olması, sele yüksekliğini bacak boyunuza  göre ayarlamayı mümkün kılarak rahat bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tırtıklı Elcik Tasarımı

Tırtıklı bir yapıya sahip olan elcikler, kavramayı kolaylaştırarak direksiyonu en doğru şekilde kontrol etmenize imkân verir. Bu özellik sayesinde eliniz direksiyonda kaymaz ve tam hakimiyet kurmanız kolaylaşır.

Dayanıklı ve Sağlam Tasarım

Yüksek kalite çelikten üretilen bu bisiklet, darbelere karşı dayanıklıdır. Bu özellik ürünü uzun yıllar kullanım için elverişli kılar.

Fonksiyonel Vites Sistemi

Ürünün 21 viteslik bir sisteme sahip olması, gittiğiniz yolun durumuna göre en uygun vitesi tercih ederek konforlu bir sürüş yaşamanızı sağlar.

24 inç Jant Çapı

Bisikletin jantlarının 24 inçlik çapları dağ ve tepelerde kullanımı kolaylaştırır. İdeal jant boyutları sayesinde taşlık yollarda da etkili bir performans sergileyen bu bisiklet, her alanda rahat ve keyifli bir spor deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  •  Kadro: Rijit Çelik
  •  Ön Aktarıcı: Shimano Tourney FD-TZ500
  •  Fren: V Fren Alüminyum
  •  Lastik: 24x1.95
  • Arka Aktarıcı: Shimano Tourney RD-TY300
  •  Sele: Selle Royal
  •  Kadro Ölçüsü: 310 mm

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Renk
SARI
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
YOK
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
BİSİKLET
Taşıma Kapasitesi
YOK
Ürün Model Adı
JM248 BAYAN DAĞ BİSİKLETİ V 310H 24 JANT 21 VİTES
Ana Renk
SARI
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Marka
PEUGEOT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok