Razor A5 Lux Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Son Teknoloji ile Geliştirilmiş Özel Yapı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen A5 Lux scooter modeli, katlanabilir özelliği ile bir adım öne çıkar. Konforlu sürüş tarzı ile dikkat çeken model, fonksiyonel gövde yapısına sahiptir. 8 yaş üzeri çocuklar ve gençler için geliştirilen scooter, montaj ihtiyacı olmadan pratik şekilde kurulur.

Geniş Tekerlekler ile Güvenli Sürüş Keyfi

Yenilikçi tasarımı sayesinde eğlenceli anlar yaşamanızı yardımcı olan model, geniş ve yumuşak tekerlekleri ile sorunsuz bir kullanım sunar. Zemini güçlü şekilde kavrayan 200 mm çapına sahip tekerlekler sürüş konforunu yükselterek sarsıntıları minimum seviyeye düşürür.

Kontrolü Kolay Ayarlanabilir Direksiyon

Zeminden 96 cm, scooter tabanından 76 cm yüksekliğe sahip direksiyon, sürüş esnasında kontrolü kolay sağlamanıza yardımcı olur. Polistren kaplamalı kontrol kolu, uzun süreli kullanımlarda bile ellerin terlemesini ve yorulmasını engeller.

100 Kg Taşıma Kapasitesi ile Herkes İçin

Katlanabilir özelliği ile yoğun ilgi gören A5 scooter, ayarlanabilir yüksekliği sayesinde küçükten büyüğe herkesin kullanımına uygundur. 100 kg taşıma kapasitesi ile beklentileri sonuna kadar karşılayan
ürün yetişkinlerin de kullanımı için elverişlidir.

Zahmetsiz Taşıma için İdeal Ağırlık

Son derece hafif ağırlığa sahip olan ürün havacılık endüstrisinde kullanılan özel alaşım alüminyum materyallerden imal edilmiştir. 3.9 kg ağırlıkta tasarlanan model çocukların bile zahmetsizce taşıması için geliştirilmiştir.

1 Dakika İçinde Scooter Kullanıma Hazır

Patentli tasarımı ile kullanıcılardan tam not almayı başaran scooter, sadece 1 dakika içinde katlanıp açılabilir. 3 farklı konumda açılan ürünü muhafaza etmek oldukça kolaydır. Evde ve arabada sorunsuz şekilde saklayabilir, dilediğiniz an kurulumunu yaparak kullanabilirsiniz.

Güçlü Frenler ile Güvenli Kullanım Tarzı

Modelin arka çamurluk freni, güçlü yapısı sayesinde rahat şekilde durmanıza olanak tanır. Emniyetli bir kullanım sunan ürün, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. 

Göz Alıcı Tasarım Detayları ile Etkileyici Duruş

Şık tasarımı ile dikkat çeken model, renk seçenekleri sayesinde farklı zevklere hitap eder. Göz alıcı parlak tasarım detayları ile stilinizi konuşturabilir, keyif dolu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Razor
  • Model: A5 Lux Scooter
  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Arka Tekerler Freni: Var
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Tekerlekler: 200 mm çaplı poliüretan
  • Boyutlar: 87x53x11.5 cm
  • Gövde Tasarımı: Üç konumda katlanabilir 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.