Razor E Prime Air Elektrikli Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sürüş Keyfi ile Konfor Bir Arada

Razor E Prime Air Elektrikli Scooter tasarımıyla şehirde dikkatleri üzerinize çekerek size özel hissettirecek. Katlanabilen bir tasarımı bulunan ürünü kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sağlam gövde ve güvertesiyle rahatlıkla konforlu bir şekilde sürüş keyfi sizi bekliyor. Sağladığı üstün konfor ile model şehirdeki en güvendiğiniz arkadaşınız olacak.

Sınırlara Takılma

250 watt’lık güçlü motoru ile yüksek performans vadeden keyifli bir sürüş sizi bekliyor. Yüksek bir tırmanış açısıyla kullanılabilen model ile engeller artık sorun değil! 24 km’ye kadar çıkabilen hızıyla şehir içi ulaşımı artık Razor E Prime Air Scooter modeline emanet.

Stil Ve Yüksek Performans

Konfor, yüksek performans ve stil bir arada! Premium özelliklere sahip bir scooter modeli olan E Prime’nin şık ve sofistike stiliyle tüm gözler üzerinizde olacak. İşe gitmek ve şehir içinde gezinmek için scooter yüksek performans sağlayan özelliklere sahip.

El ile Aktive Edilebilir Güç

Rahat bir sürüş deneyimi sağlayan modelin motorunun yüksek tork gücünün kontrolü artık elinizin altında. El ile aktive edilebilir gazıyla 24 km/saat’e kadar hız yapabilirsiniz. 30 dakikalık keyifli sürüşün tadını çıkarın.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Dayanıklı ve sağlam gövde ve tekerlekler uzun ömür vadediyor. 13 yaş üstü çocuklar için ideal olan ürün mükemmel bir eğlence performansı sağlıyor.

Güvenli ve Bakım Gerektirmiyor

Yüksek tork gücüne sahip scooter modelinin aküsü gücüyle ve verimiyle öne çıkıyor. Bakım gerektirmeyen bir motoru bulunan bulunan klasik scooter güvenli bir kullanım sunuyor. Basit yönergelerle kullanabileceğiniz scooter, daimi olarak elektrik enerjisi ve verimli bir performans sağlıyor.

Teknik Özellikler

  • Motor Gücü: 250 watt
  • Maksimum Hız: 24 km/saat
  • Ağırlık: 9.9 kg
  • Şarj Süresi: 3.5 saat
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 91 kg
  • Boyut: 105 cm x 102 cm x 46 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.