Razor Wild Ones Jr Scooter

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çocuklara Dengede Durmayı Öğretiyor

Çocukların eğlenceli bir şekilde fiziksel aktivite ihtiyacına özel olarak tasarlanan scooter, ayakları yere yakın tutan düşük ağırlık merkezine sahip. Düşük gövde tasarımı bulunan scooter ile çocuklar hem eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşıyor hem de iki tekerlekli scooterda dengede durabilmeyi öğreniyor. Ayrıca ekstra geniş ve kaymaz tabanı ile çocuklar ayağını koyması gereken yere daha kolay alışıyor.

Denge Amaçlı Geniş ve Ekstra Geniş İki Tekerlek

Scooter iki tekerleğe sahip ve üçüncü bir tekerlek ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ekstra geniş iki tekerlek sürüşlerde deneyimi kolaylaştırıyor ve dengede kalmak ürün ile daha kolay bir hal alıyor.

Çocukların İlgisini Çeken Tasarım

3D göz desenli gövdesi  ve kaymaz yüzeyli ilginç tasarımlı bir güvertesi bulunan scooter çocukların ilgisini çekiyor. Model, ilk defa scooter kullanacak çocukların dikkatini çeken renkli ve canlı özellik taşıyor.

Çocukların Kullanımı için Uzun Ömürlü Gövde

Hafif ve sağlam yapıda plastik gövdesi bulunan scooter uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Gidonu, güvertesi ve gövdesiyle model oldukça dayanıklı ve sağlam özellik gösteriyor. Böylece çocuklar ürünü kırma ya da hasar verme endişesi olmadan keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabiliyor.

Güçlü Materyal ile Sağlam Bir Sürüş

Enjeksiyon plastik gövde, güverte ve gidon sayesinde çocuklar daha güçlü bir şekilde dengede kalabiliyor. Scooterın hafifliğinin yanı sıra 20 kg taşıma kapasitesi ile çocuklar için dengede kalmak keyifli bir hal alıyor.

Tüm Detayları Çocuklar için Tasarlandı

Sağlam yapıya sahip gövde, güverte ve gidonu bulunan Scooter modelinin tüm detayları 3 yaş üstü çocuklar için özel olarak tasarlandı.

Kaliteli, Güvenli ve İlgi Çekici

Razor markasının scooter modeli çocuklara hem kaliteyi hem güvenliği hem de oldukça ilgi çekici tasarımı bir arada sunuyor. Çocukların tarzına tamamen uyumlu ürün, güvenliği de ön planda tutularak üretildi.

Özellikler

  • Taşıma Kapasitesi: 20 kg
  • Tekerlek Çap Genişliği: 165 mm
  • Güçlü Plastik gövde, kaymaz renkli güverte, 3D göz desenli gidon

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RAZOR WİLD ONES JR SCOOTER
Batarya Tipi
YOK
Sub Kategori
TDA
Şarj Süresi
YOK
Taşıma Kapasitesi
20 KG
Fren Sistemi
MANUEL ARKA TEKER ÇAMURLUK FREN
Renk
MAVI
Ana Renk
MAVI
Orjınal Renk
MAVI
Seri - Imeı
SERİ
Maksimum Hız
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
RAZOR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok