Smart Balance Hoverboard Desenli 6.5 İnch Otomatik Dengeli Elektrikli Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Denge Özelliği

Ürün açma kapama düğmesinden aktif hale getirildiğinde kendini otomatik olarak dengeleyerek kullanıma hazır duruma gelir. Akıllı denge özelliği, inme ve binme işlemlerini kolaylaştırarak konforlu bir kullanım imkânı sağlar.

Her Yaş için Uygun

Smart Balance elektrikli kaykay, her yaştan kullanıcıya uygundur. Gelişmiş teknolojisi güvenli bir kullanım sağlayarak ürünü çocuklar için de uygun bir hale getirir.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Bu elektrikli kaykay, 25 kilogramdan 120 kilograma kadar ağırlık taşımaya elverişlidir.

Lityum İyon Batarya

 Ürünün Samsung Lityum bataryaya sahip olması, uzun süreli  kullanım imkânı sağlar. Bataryanın tasarımında bulunan şarj devre kesici, şarj seviyesi %100’e ulaştığında elektriği otomatik olarak devre dışı bırakır ve yanma gibi olası kazaları önler.

Gelişmiş Sıcaklık Sensörü

Bataryanın sıcaklığı eş zamanlı olarak algılamasını sağlayan gelişmiş sıcaklık sensörleri, bataryanın aşırı ısınması durumunda cihazı otomatik olarak durdurur.

Fonksiyonel LED Farlar

Elektrikli kaykayın ön ve arka taraflarında bulunan LED ışıklar karanlıkta görünürlüğünüzü arttırarak güvenli bir sürüş sağlar. Aydınlatma görevi de gören bu LED ışıklar, yolu net bir şekilde takip etmenize yardımcı olur.

Sağ ve Sol Dönüş Sinyali

Dönüşlerde sinyal vermeyi mümkün kılan bu özellik, trafikte hem sizin hem de diğer sürücülerin güvenliğini sağlar.

Hızlı Şarj Avantajı

Yaklaşık 2 saatte %100 şarja ulaşan bu ürün, kullanmak için uzun saatler bekleme problemini ortadan kaldırır. Hızlı şarj özelliği sayesinde kaykayı oldukça kısa bir sürede şarj ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg
  • Menzil: 20 km
  • En Yüksek Hız: 12 km/s
  • Lastik Ebatı: 6.5 inç
  • Tırmanma Açısı: 15
  • Batarya Tipi: Li-ion

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.