Ümit 1647 Alpına-L-BMX-V Kız Çocuk Bisikleri 16 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stabil Çelik Kadro

Ümit Alpina L-BMX-V kız çocuk bisikleti, stabil çelik maşa ve kadro ile dayanıklı bir yapıya sahiptir. Güçlü gövde ile sağlanan mukavemet, bisikleti uzun süreli olarak güvenle kullanma imkânı sunar. Bisikletin dirençli kadrosu ve maşa bağlantı noktası sayesinde sürüş sırasında gözünüz arkada kalmaz.

Yaş Aralığı için İdeal

Ümit 1647 Alpina bisikletin kadro boyu, 4-6 yaş aralığındaki kız çocuklar için özel olarak tasarlanır. 16 jant bisiklet, kadro yapısına ve bisiklet tipine göre değişmekle beraber yaklaşık 100-120 cm boyundaki çocuklar için idealdir. Dolayısıyla bisiklet, yaş aralığı ile uyumlu kadro boyu sayesinde konforlu bir sürüş sunar.


Ergonomik Tasarım

Alpina kız çocuk bisiklet, ayarlanabilir ergonomik sele ve direksiyon detayları ile çocukların rahat ve kolay bir sürüş deneyimi yaşamalarını sağlar. Okul öncesi çocuklar için özel dizayn edilen oturma ve kullanım alanı sayesinde keyifli bir bisiklet macerası sunar.

Şehir Tipi Lastik ve Jant

Kız çocuklarda yumuşak bir sürüş hissiyatı uyandırması için bisikletin lastikleri, 16 X 1,75 ebatlarına sahiptir. Böylece çocuklara, konforlu ve ideal bir deneyim sağlanır. 16” alüminyum jant, dayanıklı ve kompakt tasarımı ile bisikleti tamamlayan güçlü parçalar arasında yer alır. Bisiklet sahip olduğu şehir tipi dişli lastikler ile asfalt zeminde oldukça rahat ve güvenli bir sürüş imkânı sunar. 

Aksesuarlar Destekleri

Ümit Alpina L-BMX-V kız çocuk bisikleti; jant kapağı, yan teker desteği, çamurluk ve ön sepet aksesuarları ile verimli bir kullanım fırsatı sunar. Bisiklet sürmeyi yeni öğrenen kız çocuklar için yan teker desteği, büyük kolaylık sağlar. Çocukların, sürüş deneyimi kazanmalarının ardından da bu yan tekerler çıkarılabilir olmasıyla oldukça pratik bir işlev görür.

Standart Kalite Detaylar

Alpina kız çocuk bisikleti, alüminyum V- fren ve köşeli aynakol detayları ile konforlu kullanım kriterini başarıyla karşılar. Aynı şekilde pratik bir şekilde devreye giren V-fren, güvenli bir sürüşü de mümkün kılar.

Eğlenceli ve Modern Görünüm

Kız çocukları için tasarlanan bisiklet, lila rengi ve ona eşlik eden yer yer beyaz renkli dokunuşlar ile beğeninize sunulur. Hem çocuklar tarafından rağbet gören hem de ebeveynlerin güvenle tercih ettiği Ümit Alpina çocuk bisikleti, yepyeni sürüş deneyimleri için tüm idealleri karşılar.

Teknik Özellikler

 • Marka: Ümit
 • Model: 1647 Alpina L-BMX-V Kız Çocuk Bisikleti
 • Renk: Lila
 • Kadro Boyu: 4-6 Yaş
 • Kadro: Stabil Çelik
 • Maşa: Stabil Çelik
 • Jant: 16” Alüminyum
 • Lastik: 16 X 1,75
 • Aynakol: Köşeli
 • Fren: Alüminyum V-Fren
 • Sele ve Direksiyon: Ayarlanabilir
 • Aksesuarlar: Janp Kapağı-Yan Teker Desteği-Çamurluk-Ön Sepet


Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Renk
LİLA
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
YOK
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
BİSİKLET
Taşıma Kapasitesi
YOK
Ürün Model Adı
1647 ALPINA-L-BMX-V KIZ ÇOCUK BİSİKLETİ 16 JANT
Ana Renk
LİLA
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Marka
ÜMİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok