Ümit 1647 Alpina-M-BMX-V Erkek Çocuk Bisikleti 16 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz16 Jant Bisiklet

Ümit 1647 16 jant bisiklet, 4 ile 6 yaş arasındaki çocukların kullanıma uygundur. Bu yaş grubundaki çocuklar yaklaşık 120 cm’ye ulaşan boyutu sayesinde bisikleti rahatlıkla kontrol edebilir.

Ön Sepet Detayı

Bisiklet gidonun hemen ön kısmında bir adet sepet bulunur. Çocuklarınız sepete koydukları oyuncaklarını istedikleri yere kolayca taşıyabilir.

Destek Tekerlekleri

4 ile 6 yaş için uygun olan bisiklet, destek tekerlekleri sayesinde güvenli sürüş sağlar. Destek tekerlekleri, dengeyi korumaya yardımcı olduğu için çocukların bisiklet kullanmayı öğrenmesini kolaylaştırır.

Kaliteli Alüminyum Çerçeve

Ümit 1647’nin gövdesi alüminyum çerçeveden üretilmiştir. Alüminyum çerçeve, hem dengeye katkı sağlar hem de korozyona karşı direnç gösterir. Kaliteli alüminyum sayesinde bisiklet uzun yıllar şık görünümünü kaybetmez.

Canlı Renklerle Keyifli Tasarım

Ümit çocuk bisikleti, canlı renkleri ve desen detaylarıyla çocukların ilgisini çekecek tasarıma sahiptir. İlgi çekici tasarım, çocukların bisiklet kullanma deneyimini daha keyifli hale getirir.

Kolay Kullanım Sağlayan V-Fren

Ümit 1647 çocuk bisikleti, pabuçlu sistem olarak da adlandırılan V-fren sistemiyle kolaylık sağlar. Doğru çekme kuvvetinin uygulanmasını kolaylaştıran V-frenin bakımı da son derece kolaydır.


Ergonomik Yapı

Ümit çocuk bisikletinin gidonu hafif ve esnek yapıya sahiptir. Özel yapısı, bisiklet öğrenme sürecinin daha kolay olmasına katkı sağlar. Aynı zamanda esnek yapısı sayesinde manevra kabiliyetini yükseltir.

Hafif ve Güvenli

Ümit 1647, özel tekerlekleri sayesinde kaliteli yol tutuşu sağlar. Yol tutuş kalitesine rağmen bisiklet son derece hafiftir. Hafif tasarımı sayesinde çocuklarınızın bisikleti kontrol etmesi daha kolay olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ümit
  • Bisiklet Tipi: Çocuk Bisikleti
  • Materyal: Alüminyum
  • Vites Sayısı: Vitessiz
  • Vites Tipi: V Fren
  • Jant: 16

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Türkiye
Renk
MAVİ
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
YOK
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
BİSİKLET
Taşıma Kapasitesi
YOK
Ürün Model Adı
1647 ALPINA-M-BMX-V ERKEK ÇOCUK BİSİKLETİ 16 JANT
Ana Renk
MAVİ
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Marka
ÜMİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok