Ümit 2047 Alpina-M-BMX-V Erkek Çocuk Bisikleti 20 Jant

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bisiklet Öğrenmenin İlk Adımı

Ümit Bisiklet, erken yaşta bisiklet sürmeyi öğrenmenin ilk adımını çocuklar için eğlenceli ve kolay hâle getirir. Markanın tasarladığı Alpina-M-BMX-V erkek çocuk bisikleti, bisiklet sürmeyi adım adım öğrenmek isteyen erkek çocukları için idealdir.

Kolay Taşınabilir Hafif Yapı

11 kg ağırlığındaki erkek çocuk bisikleti kolay taşınabilir hafif yapıda tasarlanır. Bu özelliği sayesinde bisikleti kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Çelik Kadro Avantajı

Ümit çocuk bisikletinin kadrosu çelikten üretilir. Uzun ömürlü kullanıcı deneyimini destekleyen çelik kadro, kadın bisikletlerinde olduğu gibi, eğimli şekilde tasarlanmıştır. Bu da çocuğunuzun bisiklet kullanmayı öğrenmesini kolaylaştırır.

V Fren Sistemi

Bisiklette V fren sistemi tercih edilir. Disk frene kıyasla daha hafif yapıdaki V fren, sürüş öğreniminin ilk aşamaları için daha uygundur. Öte yandan modelde kullanılan V fren ani duruşlarda bile kontrollü yavaşlama sağlayarak çocukların güvenliğini garanti altına alır.

20 inç Jant Boyutu

Ümit 2047 Alpina-M-BMX-V erkek çocuk bisikletinde 20 inç boyutunda jant kullanılır. Görece daha büyük lastik gerektiren 20 jant model, farklı yol tiplerinde üst düzey sürüş performansı vadeder.

Konforlu ve Eğlenceli Bisiklet Deneyimi

Çocuklara bisikleti sevdirmenin temel yolu sürüş deneyimini konforlu ve eğlenceli kılmaktan geçer. Ümit 20 jant erkek çocuk bisikletinin selesi oldukça konforludur ve çocukları uzun süreli sürüşlerde bile rahatsız etmez. Buna ek olarak modelin ön tarafında yer alan sepet kişisel eşyaları yerleştirmek için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Renkli Tasarım

Ümit 2047 Alpina-M-BMX-V renkli tasarımıyla dikkat çeker. Kırmızı ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu görünümü ile çocukların ilk bakışta ilgisini çeken ürün, görsel açıdan da tatmin edici bir kullanım sunar.


Teknik Özellikler

  • Kadro: Çelik
  • Maşa: Çelik
  • Lastik: 20 x 2,125
  • Renk: Kırmızı ve beyaz
  • Kadro boyu: 12 inç
  • Fren türü: V fren
  • Jant boyutu: 20 inç
  • Zincir: KMC BMX
  • Ağırlık: 11,7 kg


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.