Cubic Fun 3D 258 Parça Puzzle German Tiger I Mid Diorama Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3D 258 Parça Puzzle German Tiger I Mid Diorama Set

3D puzzle German Tiger I Mid Diorama set, 258 parçadan oluşur. Parçalar, kesme ve yapıştırma gibi işlemlere ihtiyaç duyulmadan bir araya getirilir. Puzzle seti, ortalama 4 saatlik bir çalışma ile tamamlanabilir. Puzzle German Tiger, 3 boyutlu parçaları ile yetişkinler için muhteşem bir eğlence setidir. boyutlarındadır. 1:35 ölçekli askerî yapı konseptine sahiptir. Tüm detayları ile olağanüstü bir gerçekliğe sahiptir.

Genel Özellikler

  • Marka: Cubic Fun
  • Oyun: German Tiger I Mid Diorama Set
  • Parça Sayısı: 258
  • Ortalama Tamamlama Süresi: 4 Saat
  • Boyutlar: 32.6 x 29.2 x 25.7 cm
  • Yaş: Yetişkin

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
258

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.