Cubic Fun 3D 251 Parça Puzzle Duomo Di Milano İtalya

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3D Puzzle Duomo Di Milano - İtalya

İtalya’nın simgesi haline gelen ve inşası 519 yılda tamamlanan bu önemli eserin üç boyutlu bir maketini oluşturabileceğiniz puzzle, 251 parçadan oluşur ve yapımı uzun vakit alabilir. Daha çok yetişkinlere hitap eden bu puzzle, boş vakitlerinizi kaliteli bir şekilde geçirmenize yardımcı olur.
Parçalar birbirine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle makas ya da yapıştırıcı gibi malzeme kullanımına gerek yoktur.
Puzzle küçük parçalar içerdiğinden dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.

Özellikler

  • Ürün Adı: Duomo Di Milano (İtalya)
  • Parça sayısı: 251
  • Model Boyutları: 55 x 31 x 35 cm
  • Zorluk Derecesi: Çok Zor
  • Yaş Grubu: 8+ Yaş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
251

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.