Oral-B D100 Kids Star Wars Şarj Edilebilir Çocuk Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Ekstra Yumuşak Kıllar

Nazik ve üstün bir temizlik için, Oral-B diş fırçası başlıkları, küçük ağızlar için tasarlanmıştır ve çocukların hassas dişetlerinde nazik olan ekstra yumuşak kıllara sahiptir. 

Çıkartmalarla Kişiselleştirin

Oral- B, çocuğunuzun diş fırçasını favori eşyası haline getirecek. Fırça sapı etrafına sarılabilecek dört adet Disney temalı çıkartma ile sunulur.

Dahili İki Dakikalık Süre Ölçer

Oral-B diş fırçası, çocuğunuzun diş hekimlerinin tavsiye ettiği şekilde iki dakika boyunca fırçalamasını sağlayan dahili bir dakika ölçere sahip olması nedeniyle hayat boyu sürecek iyi diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur.

Şarj Edilebilir Pil

Oral-B’nin sarj edilebilir pili, fırçanın yedi gün boyunca çalışabilmesini sağlar. Eğlenceli bir fırçalama anının başlaması için açma/kapama düğmesine basmak yeterlidir. Fırça herhangi bir banyo lavabosuna veya kontuarına kolayca uyum sağlayan bir sarj standı ile sunulur.

Özellikler

  • Çocuklara nazik olması için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Küçük ağızlar için uygun boyutlu, yuvarlak fırça başlığı
  • Ekstra yumuşak fırça kıllarıyla diş etlerine daha naziktir.
  • 3 yaş üzeri için uygundur.
  • 7 gün boyunca güç sağlayan şarj edilebilir pil
  • Dâhili zamanlayıcı sayesinde iki dakika boyunca diş fırçalamaya teşvik eder.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.