Oral-B iO - 9 Şarjlı Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Oral-B iO - 9 Şarjlı Diş Fırçası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Muhteşem Temizlik Hissi

Hassas fırçalama deneyimi sağlayan iO 9 şarjlı diş fırçası, benzersiz manyetik iO teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda interaktif renkli göstergesi ile en iyi temizliği sunarak muhteşem bir temizlik hissine imza atar.

Daha Sağlıklı Diş Etleri

Bir haftada gibi kısa bir süre içinde ağzınızda daha temiz ve ferah bir his oluşturan şarjlı diş fırçası, %99’a kadar daha sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza yardımcı olur. 

3D Diş Fırçalama Takibi

Yapay zeka sayesinde 3D diş fırçalama takibi sağlayan şarjlı diş fırçası, dişlerinizin arka, üst ve ön yüzeyleri fırçalanmasını izler. Böylece sizin için mümkün olan en eşsiz ve kapsamlı temizliği sağlar. 

İnteraktif Gösterge

iO 9 şarjlı diş fırçası, tüm önemli bilgileri göstermesini sağlayan interaktif göstergeye sahiptir. Fırçalama modları ile fırça başlığı değiştirme hatırlatıcısı olmak üzere bütün bilgileri göstererek, fırçanızı çalıştırdığınız anda sizi karşılar ve daha iyi bir ağız temizliği gerçekleştirmenizi sağlar.

7 Akıllı Mod

Diş fırçalama deneyimini kişiselleştirmenizi sağlayan şarjlı diş fırçası; diş eti bakımı, günlük temizlik, beyazlatma, süper hassas, yoğun temizlik ve dil temizleyici olmak üzere tam 7 akıllı moda sahiptir. 

Geliştirilmiş Akıllı Basınç Sensörü

Şarjlı diş fırçası, çok yumuşak, çok sert ve doğru oranda basınç uygulayıp uygulamadığınızı görmenizi sağlayan akıllı basınç sensörüne sahiptir. Sizi uyarmak için ise beyaz, yeşil ve kırmızı renklerde sinyaller verir.

Manyetik Şarj Cihazı

Manyetik şarj cihazına sahip olan iO 9 şarjlı diş fırçası, yerinde kilitlenme stabilitesine sahip olup, 3 saat içerisinde mümkün olan en hızlı şarjı gerçekleştirir.

Her Yerde Yanınızda

Şarjlı diş fırçası, Power2Go seyahat çantasına sahiptir. Bu sayede yolculuk yaparken dahi fırçanızı şarj etmeye devam ederek kolay ve rahat bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Güç Kaynağı Tipi: Şarjlı
  • Temizlik Mod Sayısı: 7
  • Bluetooth: Var
  • Basınç Kontrolü: Var
  • Temizleme tekniği: Döner Başlık Teknolojisi
  • Diş Eti Masajı: Var
  • Zaman Ayarı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
İO 9 ŞARJLI DİŞ FIRÇASI
Üretim Yeri
Almanya
Hız Ayarı
YOK
Materyal
YOK
Fırça Sertliği
YOK
Kullanım Tipi
YOK
Basınç Kontrolü
VAR
Pozisyon Algılama
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ORAL B
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok