Oral-B iO - 9 Şarjlı Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Muhteşem Temizlik Hissi

Hassas fırçalama deneyimi sağlayan iO 9 şarjlı diş fırçası, benzersiz manyetik iO teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda interaktif renkli göstergesi ile en iyi temizliği sunarak muhteşem bir temizlik hissine imza atar.

Daha Sağlıklı Diş Etleri

Bir haftada gibi kısa bir süre içinde ağzınızda daha temiz ve ferah bir his oluşturan şarjlı diş fırçası, %99’a kadar daha sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza yardımcı olur. 

3D Diş Fırçalama Takibi

Yapay zeka sayesinde 3D diş fırçalama takibi sağlayan şarjlı diş fırçası, dişlerinizin arka, üst ve ön yüzeyleri fırçalanmasını izler. Böylece sizin için mümkün olan en eşsiz ve kapsamlı temizliği sağlar. 

İnteraktif Gösterge

iO 9 şarjlı diş fırçası, tüm önemli bilgileri göstermesini sağlayan interaktif göstergeye sahiptir. Fırçalama modları ile fırça başlığı değiştirme hatırlatıcısı olmak üzere bütün bilgileri göstererek, fırçanızı çalıştırdığınız anda sizi karşılar ve daha iyi bir ağız temizliği gerçekleştirmenizi sağlar.

7 Akıllı Mod

Diş fırçalama deneyimini kişiselleştirmenizi sağlayan şarjlı diş fırçası; diş eti bakımı, günlük temizlik, beyazlatma, süper hassas, yoğun temizlik ve dil temizleyici olmak üzere tam 7 akıllı moda sahiptir. 

Geliştirilmiş Akıllı Basınç Sensörü

Şarjlı diş fırçası, çok yumuşak, çok sert ve doğru oranda basınç uygulayıp uygulamadığınızı görmenizi sağlayan akıllı basınç sensörüne sahiptir. Sizi uyarmak için ise beyaz, yeşil ve kırmızı renklerde sinyaller verir.

Manyetik Şarj Cihazı

Manyetik şarj cihazına sahip olan iO 9 şarjlı diş fırçası, yerinde kilitlenme stabilitesine sahip olup, 3 saat içerisinde mümkün olan en hızlı şarjı gerçekleştirir.

Her Yerde Yanınızda

Şarjlı diş fırçası, Power2Go seyahat çantasına sahiptir. Bu sayede yolculuk yaparken dahi fırçanızı şarj etmeye devam ederek kolay ve rahat bir kullanım sağlar.

Teknik Özellikler

  • Güç Kaynağı Tipi: Şarjlı
  • Temizlik Mod Sayısı: 7
  • Bluetooth: Var
  • Basınç Kontrolü: Var
  • Temizleme tekniği: Döner Başlık Teknolojisi
  • Diş Eti Masajı: Var
  • Zaman Ayarı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.