Oral-B Vitality D100 Fenerbahçe Serisi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Oral-B Vitality D100 Fenerbahçe Serisi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Üstün Performans ile Etkili Diş Temizliği

Döner başlığıyla dişlerinizi narin hareketlerle temizleyen Oral-B D100 Vitality, manuel diş fırçaları ile kıyaslandığında daha detaylı bir temizlik vadeder. Manuel fırçaların ulaşamadığı yerlere kolaylıkla ulaşabilen şarjlı diş fırçası, hassas dişlere zarar vermeden etkili diş temizliği deneyimi sunar.

Oral-B Farkıyla Tertemiz Dişler

Diş sağlığı ve temizliği konusunda dünyanın lider markaları arasında yer alan Oral-B, diş hekimleri tarafından da en çok tercih edilen markalardan biridir. Geleneksel manuel diş fırçalarına kıyasla üstün temizlik sunan Oral-B D100 Vitality, iki boyutlu dönme işlemiyle dişlerinizin temizliğini garantiye alır. 

İki Boyutlu Dönme Hareketiyle Daha Fazla Plak Temizliği

Oral-B D100 Vitality Fenerbahçe özel seri şarj edilebilir diş fırçası, manuel diş fırçalarına göre daha fazla plak gidermeyi hedefler. Sallanma ve dönme olmak üzere iki boyutlu hareket eden model, daha fazla diş plağı temizliği imkânı tanır. Yiyecek, sıvılar ve tükürük gibi artıkların birleşmesiyle oluşan bakteri plaklarının dişlere verdiği zarar, Oral-B D100 Vitality ile en aza iner. 

Ağız İçinde Daha Fazla Alana Ulaşın

Yapılan araştırmalar, manuel fırçaların ağız içinde yalnızca %68’lik bir kısmı temizlediğini ortaya koyar. Oral-B D100 Vitality şarjlı diş fırçası, ağız içinde çok daha geniş bir bölgeye ulaşıp temizleyebilmenizi sağlar. Diş hekimlerinin kullandığı profesyonel diş temizliği araçlarından ilham alınarak tasarlanan ürün, dişlerinizi optimum şekilde çevreler. 

Zamanlayıcı Fonksiyonuyla Optimum Diş Temizliği

Dişlerinizin üstünde manuel fırçalara göre çok daha fazla hareket eden fırçanın sapında bir zamanlayıcı bulunur. Ağzınızın her çeyreğinde eşit fırçalama yapmanızı sağlayan zamanlayıcı 30 saniyede bir titreşerek sizi uyarır. Diş hekimlerinin, etkili diş temizliği için önerdiği fırçalama süresi iki dakikadır. Üründe bulunan zamanlayıcı, fırçalama süresi iki dakikaya ulaştığında da uyarıda bulunur.

Uzun Süre Kullanım Avantajı

Oral-B D100 Vitality, üst düzey kalitedeki materyallerden üretilir. Model suya karşı dayanıklılık gösterir, pratik kullanımıyla kullanıcılardan tam not alır. Diş hekimlerinin önerdiği üzere, diş fırçasının belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Kaliteli yapısıyla uzun yıllar kullanılabilen fırçanın gövdesi, Oral-B diş fırçası başlıklarıyla değiştirebilir. 


Ergonomik Tasarım

Ürün el yormayan hafif yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Modelin gövdesi el ergonomisi dikkate alınarak tasarlanır. Ağız içinde her bölgeye rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan tasarım, Oral-B tecrübesinin tüm avantajlarını bünyesinde barındırır. 

Bir Sevdadır Fenerbahçe

Fenerbahçe tutkunları için özel olarak tasarlanan şarjlı diş fırçasının beraberinde dört gövde çıkartması kullanıcıların beğenisine sunulur. Fenerbahçe sevgisini hayatının her anında yansıtmak isteyenler için ideal bir ürün olan modelin gövde çıkartmaları rahatlıkla değiştirilebilir. 

Teknik Özellikler

  • Marka: Oral-B
  • Seri: Vitality D100
  • Alt seri: Fenerbahçe
  • Ürün tipi: Şarjlı diş fırçası
  • Kullanıcı tipi: Yetişkin
  • Mod sayısı: 1
  • Başlık sayısı: 1
  • Şarjlı kullanım süresi: 7 gün
  • Zamanlayıcı: Var
  • Gövde çıkartması: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
D100 VITALITY FENERBAHCE OZEL SERI SARJ EDILEBILIR DIS FIRCASI
Üretim Yeri
Almanya
Şarj Süresi
DİĞER
Hız Ayarı
VAR
Materyal
PLASTİK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ORAL B
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok