Foreo Bear™ Mini Bölgesel Microcurrent Yüz Sıkılaştırma Cihazı

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüz Fitness Devrimi Burada!

FOREO'nun yeni BEAR Mini microcurrent cihazı, yaşlanma karşıtı bakımı bir üst seviyeye taşıyor. BEAR yüzünüz ve boynunuzdaki 69 kası çalıştırmak için gelişmiş microcurrent (mikro akım) ve T-Sonic™ titreşimler kullanır. Kişiselleştirilebilir microcurrent yüz bakım egzersizleri ve patentini aldığımız Anti-Shock System™ ile BEAR Mini, dünyanın en etkili ve güvenli microcurrent cihazıdır.


Evde Güvenli SPA Keyfi!

Meşhur spalarda uygulanan aynı microcurrent (mikro akım) yüz bakımını sunan BEAR Mini ile içinizdeki estetisyeni ortaya çıkarıp, evinizin konforunda tam ve profesyonel spa deneyiminin keyfine varın.

Akıllı Microcurrent Yüz Sıkılaştırma

3 farklı yoğunluğa sahip iki mikro akım küresi, enerjiyi doğrudan cilde yönlendirerek cilt hücrelerinin parçalanmasını ve ardından daha güçlü büyümesini sağlar. Üst katmandaki yaşlanma belirtilerinin silinmesine yardımcı olurkan aynı zamanda en derin cilt katmanını çalıştırarak cildinizde sıkı ve kalkmış bir görünüm oluşturur.

Patentli T-Sonic Titreşimler

Patentli T-Sonic™ titreşimler dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklerinize derinlemesine işler ve size daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunar.

Akıllı Telefonunuzun Yeni Arkadaşı = FOREO APP

BEAR Mini’yi akıllı telefonunuz ile 1 kez senkronize edip bağladıktan sonra daima onu kullanmadan önce otomatik olarak kendi bağlanır. Farklı seviye mikro akım aralıklarına ulaşarak BEAR Mini’nizi kendi kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli yönlendirmeli yüz sıkılaştırma egzersizlerinin de tadını çıkarabilirsiniz.

Özellikler

 • Çeşitli microcurrent yüz egzersizleriyle BEAR Mini, cebinizdeki kişisel antrenörünüz olacak. Microcurrent (mikro akım) küreleri yüzünüzde gezdirin ve vücudunuzun doğal süreçlerini taklit eden elektrik akımları ile kolajen üretimini, elastin onarımını ve yüzünüzün sıkılaşmasını sağlayın.
 • BEAR Mini’nin patentli Anti-Shock System™ eşlik ederek onu dünyanın en güvenli microcurrent cihazı yapıyor. Gelişmiş sensörler cildinizin dayanıklılığını ölçer ve otomatik olarak herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğu ayarlar.
 • BEAR Mini ergonomik şekliyle yüzün tüm kıvrım ve kenarlarına mükemmel şekilde oturur. Ultra hijyenik silikonla tasarlanan BEAR Mini yoğun, spa seviyesinde bakım sözü verirken, tek şarj ile 90 kullanım sağlar ve herhangi bir ekstra eklenti gerektirmez.
 • UYARI: BEAR veya herhangi bir microcurrent cihazı ASLA iletken serum, jel veya krem uygulamadan kullanmayın. İdeal iletkenliği sağlamak için BEAR’i kullanmadan önce ince bir tabaka serum uygulayıp tamamen emilene kadar masaj yapın.
 • 2 Yıl FOREO Türkiye garantisine sahiptir.

Ürün Kullanım Uyarıları

Aşağıdaki durumda olan kişilerin BEAR ve BEAR mini cihazlarını KULLANMAMALARINI öneriyoruz.

 • Diş implantı, diş teli ve metal diş kaplamaları olan kişiler,
 • Herhangi bir implante tıbbi cihazına veya başka bir elektronik cihaza ya da vücut yardımcı kullanan kişiler,
 • Yüz bölgesinde estetik ameliyat olanlar,
 • Epilepsi, hemorajik bir hastalık, kanser, tümör veya algısal rahatsızlık gibi tıbbi durumları olan kişiler,
 • Lazer tedavisi görmüş, kimyasal peeling yaptırmış veya yaralanmış, hasar görmüş cilde sahip kişiler,
 • Çocuklar veya yakınlarında ya da fiziksel ve zihinsel yetenekleri sınırlı olan kişiler,
 • Kırmızı cilt, kabarık lekeler, ana arterler (örn. karotis), genişlemiş kılcal damarlar, metal implantlar, enfekte olmuş alanlar veya hissiz bölgeler üzerinde,
 • Yaka / göğüs bölgesinde, göz bölgesinde (yörünge kenarındaki dairesel kas), boynun orta çizgisinde (kemik) veya genital / kasık bölgesinde,
 • Kırmızı cilt, kabarık lekeler, ana arterler (örn. karotis), genişlemiş kılcal damarlar, metal implantlar, enfekte olmuş alanlar veya hissiz bölgeler üzerinde,
 • Gül hastalığı, benler, siğiller, açık yaralar, kanserli lezyonlar veya herhangi bir cilt durumunu tedavi etmek için,
 • Lazer tedavisi görülen, kimyasal peeling uygulanmış veya yaralanmış, hasar görmüş cilt üzerinde,
Yüzde çıkarılamayacak metal aksesuarlar (piercing vb.) ya da yardımcılar mevcutsa,
Yukarıdaki durumlar dışında medikal endişeleriniz varsa, Hamileyseniz ya da emzirme dönemindeyseniz,dolgu/botox gibi güzellik uygulamalarınız mevcutsa; kullanım öncesinde medikal geçmişinize hakim, sizin takibinizi yapan doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEAR MİNİ BÖLGESEL MİCROCURRENT YÜZ SIKILAŞTIRMA CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
DİĞER
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE ANTİ-AGİNG
Hız Ayarı
VAR
Materyal
SİLİKON
Suya Dayanıklılık
VAR
Ağırlık (gr)
60 GR
Usb Giriş Tipi
YOK
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
MOR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FOREO

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı