Foreo Luna™ 3 Men Yüz ve Sakal Temizleme Cihazı

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Foreo Luna 3 Men Yüz ve Sakal Temizleme Cihazı

Normal yıkamaya göre daha etkili bir temizlik sağlayan yüz temizleme cihazları, farklı özellikleri ile karşınıza çıkar. Cilt bakım ürünleri içerisinde Foreo markası bu alanda işlevsel ürünleri ile tanınır. Bu ürünlerden biri olan Foreo Luna 3 Men yüz ve sakal temizleme cihazı, bakımlı erkeklerin de kusursuz bir yüz temizleme işlemine sahip olmasını sağlar. Erkek kullanıcıların severek tercih ettiği Foreo Luna 3 Men, yüz bölgesindeki sakalsız kısımların yanında sakalları da etkili bir şekilde temizleyerek daha bakımlı bir duruş sunar. Temizliğin yanında sakal ve bıyıkları yumuşatan yapısı ile de beğeni kazanan yüz temizleme cihazına Turkcell Pasaj üzerinden anında ulaşabilirsiniz.


Farklı Güç Seviyeleri ile İstenen Üstün Temizlik

Foreo Luna 3 Men, yüzünüze ve sakalınıza istediğiniz etkili bakımı kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Sakal ve bıyığın zor temizlenebilen yapısını etkili özellikleri ile ortadan kaldıran cihaz, yumuşak yapılı ve temiz sakallara sahip olmanızı kolay bir hale getirir. 16 farklı güç seviyesine sahip olan temizleme makinesi, sakal boyunuza ve tüysüz bölgelere göre ayarlama yapabileceğiniz çeşitliliği size sunar. Bunun yanında dakikada 8000 titreşim oluşturabilme özelliğini bünyesinde barındıran cihaz ile derinlemesine bir yüz temizliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Erkeklerin de yüz bakımına daha fazla önem vermesini ve özenli bir şekilde uzattıkları sakal ve bıyıklarını temiz bir şekilde saklamasını sağlayan cihaza sahip olarak bu üstün temizliği deneyimleyebilirsiniz.


Hijyenik Bir Temizlik Sunan Foreo Luna 3 Men

Yüz temizleme ürünlerinin tek başlarına oluşturdukları hijyenikliği üst seviyeye çıkaran Foreo Luna 3 For Man, yüzünüzü temizlemenin yanında bakteri oluşumunu da önleyen yapısı ile dikkat çeker. Normal yüz temizleme cihazlarına göre 35 kat daha hijyenik bir yapıya sahip olan ürün, temiz bir kullanımı size sunar. “BPA” ve “Ftlat” gibi içeriklere de sahip olmayan cihaz, temiz bir duruşun yanında sağlığınızı koruyan yapısı ile de dikkat çeker. Siz de kaliteli duruşu ile kullanıcıları tarafından beğeni kazanan ve diğer ürünlere göre üstün performans sağlayan Foreo Luna 3 Men yüz ve sakal temizleme cihazına sahip olarak kişisel bakımınızı evinizde en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Kaliteli Duruş Sunan Foreo Luna 3 Men Özellikleri

Uzun silikon temizleme noktaları ile üstün temizlik sunan Foreo Luna 3 Men, ulaşılması zor alanlara kolayca ulaşarak daha temiz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Şarj edilebilir ürünler arasında yer alan cihaz, tam dolu haliyle 650 kez kullanılabilir. Uzun süre dayanabilen şarj yapısının yanında su geçirmez özelliği de temizlik ürünleri arasında öne çıkmasını sağlar. Köpük, jel ya da su gibi ürünlerle rahatlıkla kullanılabilen temizleme cihazı, yüzünüzü istediğiniz yapıya kolay bir şekilde getirmenizi sağlar. Bunun yanında Bluetooth ile eşleştirme özelliğine de sahip olan ürün, kolay bir şekilde telefonunuzla bağlantılı bir hale gelebilir. Tek tuşla kullanıma hazır hale gelebilen ve aynı tuşa daha uzun süre basarak kapatılabilen cihaz ile rahat ve kaliteli bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

Yüz Temizliğinin Yanında Masaj da Yapabilen Foreo Luna 3 Men

Foreo Luna 3 Men yüz ve sakal temizleme cihazının ön kısmında yer alan küçük silikon uçlarının yanında, arka kısmında yer alan uzun çizgiler ile yüzünüze sıkılaştırıcı masaj yapabilirsiniz. Daha dinç bir duruş oluşturmanızı sağlayan ve yüzünüzü temizlemenin yanında rahatlatan ürün ile iki işlemi tek bir cihaz üzerinden yapmanın konforunu da yaşayabilirsiniz. Titreşimli yapısı sayesinde iyi bir masaj aleti görevi de gören Foreo Luna 3 Men özellikleri ile beğeni kazanır. Üstün performans sağlayan yüz temizleme cihazlarından biri olan Foreo markalı ürün, fiyatı ile de kullanıcılarına kalitesini belli eder. Yüz bakımınızı iyi bir şekilde yapmak için tercih edebileceğiniz etkili cihazlar arasında öne çıkan Foreo Luna 3 Men’e Turkcell Pasaj üzerinden uygun fiyatlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUNA 3 MEN YÜZ VE SAKAL TEMİZLEME CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
DİĞER
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE ANTİ-AGİNG
Hız Ayarı
16 FARKLI HIZ AYARI
Materyal
SİLİKON
Suya Dayanıklılık
VAR
Ağırlık (gr)
126 GR
Usb Giriş Tipi
YOK
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
FOREO

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
3 kere puanlandı