Inface MS7000 Siyah Nokta Giderici

4,7

Inface MS7000 Siyah Nokta Giderici

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Inface MS7000 Siyah Nokta Giderici

Cilt bakımında birbirinden farklı birçok ürün kullanılır. Bu ürünlerden biri olan Inface MS7000 siyah nokta giderici, yüzünüzde oluşan siyah noktaları derinlemesine temizler ve yağ birikintisi gibi oluşumları ortadan kaldırır. Yüzünüze uyguladığınız temizleme ürünlerini destekleyen yapısıyla beğeni kazanan Inface MS700, kusursuz bir cilt görünümüne anında kavuşmanızı sağlar. Siz de cilt bakım ürünleriniz arasında ön planda yerini alacak etkili bir ürüne sahip olmak için Turkcell Pasaj üzerinden Inface MS7000 siyah nokta gidericiyi ayrıntılı olarak inceleyebilir ve gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Derinlemesine Temizlik Sunan Inface MS7000

Oluşturduğu vakum gücü ile yüzünüzde oluşan siyah noktaları çeken ve temiz bir cilde kavuşmanızı sağlayan Inface MS7000, gelişmiş teknoloji ürünlerinden biri olarak öne çıkar. Çeşitli vakum güçlerini içerisinde barındıran cihaz ile dilediğiniz emiş gücünde çekim yapabilirsiniz. Bu sayede cilt tipinize göre ayarlama yapabilmenin rahatlığını yaşarsınız. Cildinizde yer alan siyah noktaların yanında kiri ve birikmiş yağı da etkili bir şekilde temizleyen Xiaomi Inface MS7000 siyah nokta giderici, kan dolaşımınızı hızlandıran yapısı ile de daha canlı görünen bir yüze sahip olmanızı sağlar. Derinlemesine cilt temizliğiniz yanında daha canlı bir duruşa kavuşmanızı da sağlayan  Inface MS7000’i satın alarak siz de işlevsel bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

Inface MS7000’in Ergonomik Tasarımı

İşlevsel yapısının yanında rahat bir kullanım sağlayan tasarımı ile de dikkat çeken Inface MS7000 siyah nokta giderici cilt temizleme cihazı, bakımlarınızı kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Uzun ve hafif kavisli yapısı ile kolay bir şekilde elde tutulur ve istenilen hareketler zorlanmadan yapılır. 183 x 35 mm boyutlara sahip olan cihaz elinizde rahat durmanın yanında saklama alanlarında da yer kaplamaz. Bu sayede ürünlerinizin elinizin altında olması kolay bir hale gelir. Ayrıca 135 gr gibi hafif bir yapıya da sahip olan ürün, bu ergonomik tasarımını destekler. Pratik bir kullanım sağlayan ürün iki saat gibi kısa bir sürede şarj edilerek kullanıma hazır hale gelir. Şarjlı cihazlar içerisinde yer alması sayesinde istediğiniz yere yanınızda gelebilir. Teknolojik ürünler kullanarak cilt bakımınızı bir üst seviyeye taşımak isterseniz siz de bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Beğeni Kazanan Özellikleri ile Inface MS7000

Etkili emiş gücü ile işlevsel bir yapıya sahip olan Inface MS7000,  0 ℃ - 40 ℃ sıcaklıkta çalışır. 2.5W motor gücüne sahip olan ürün, istediğiniz emiş gücünü kolay bir şekilde size sunar. Bunun yanında 400 mAh batarya gücüne sahiptir. İki saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilen cihaz, uzun süre tekrar şarj edilmeye ihtiyaç duymadan çalışır. Tek bir tuş ile rahatça kontrol edebileceğiniz Xiaomi Inface MS7000 siyah nokta giderici akne temizleyici cihaz, aynı tuş üzerinden çekim gücü ayarlaması yapmanızı da sağlar. Üç farklı çalışma gücü bulunan Inface MS7000 ile hassas ciltlere daha düşük seviyede çekim uygularken diğer cilt türlerine orta veya güçlü çekim uygulayarak etkili sonuçlar alabilirsiniz. Siz de üç farklı çalışma modundan dilediğinizi kolay bir şekilde seçebilir ve cildinizi derinlemesine temizlemeye başlayabilirsiniz.

Inface MS7000’in Kullanıcı Yorumları

Farklı çekim güçlerine sahip olarak karşınıza çıkan ve yüzünüzde oluşan siyah noktaları en iyi şekilde temizleyen Xiaomi Inface MS700, kullanıcıları tarafından beğenilen cilt bakım ürünleri arasındadır. Hafif yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlar ve güçlü bataryası sayesinde şarjı uzun süre dayanır. Bunun yanında kaliteli bir duruş sergiler ve uzun süre kişisel bakımınızda en büyük yardımcınız olarak sizin yanınızda yer alır. Siz de Inface MS7000 siyah nokta giderici yorum ve beğenilerini incelediğinizde bu kaliteli yapısı iyi bir şekilde görebilirsiniz. Xiaomi markasının kalitesini kanıtlamış ürünlerinden biri olan Inface MS7000 model siyah nokta temizleme cihazına Turkcell Pasaj’dan uygun fiyatlı bir şekilde ulaşabilir, tarifenize ek taksit seçeneklerinden faydalanarak işlevsel bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INFACE MS7000 SİYAH NOKTA GİDERİCİ
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Tipi
KABLOSUZ
Hız Ayarı
VAR
Şarj Durum Göstergesi
VAR
Güç (w)
2.5V
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI

Ürün Değerlendirmeleri

4,7
3 kere puanlandı