CVS DN 7426 Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 7426 Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Evinizin Konforunda Profesyonel Bakım

CVS DN 7426 Bambu şarjlı saç sakal kesme makinesi güçlü motoru, ergonomik tasarımı, düşük gürültülü çalışma performansı ve opsiyonel şarj seçenekleri ile profesyonel salon kalitesinde sonuçlar elde etmenizi sağlar. Tüm ailenin ev kullanımı ve seyahatleri için uygun olan kompakt tasarım, bambu ağacından yapılan eşsiz görüntüsüyle gözünüze de hitap eder.

Pratik ve Hassas Kesim

Hassas bıçaklar, tüm saç ve sakal türlerinin kusursuz şekilde tıraş edilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü motoru, saçınızı, sakalınızı ve favorilerinizi düzeltmek için idealdir ve size mükemmel saç-sakal stilini verir.

Düşük Gürültülü Çalışma Performansı

Salon kalitesinde performans sunan CVS DN 7426, günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde az gürültüyle çalışır. Güçlü ve keskin bıçaklar, minimum ses seviyesinde çalıştığı için seyahatlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Zarif ve Kompakt Tasarım

Teknoloji ve tasarımın birleşimini temsil eden CVS saç ve sakal kesme makinesi, kusursuz tıraş deneyimlerinin yanı sıra görüntüsüyle de kullanıcılarını cezbeder. Bambu ağacı kaplamasının doğal ve rustik görünümü, banyolarınızda zarif bir ambiyans oluşturur.

Ergonomik ve Rahat Tutuş

Ergonomik ve kompakt yapıda tasarlanan cihaz, hem profesyonel hem de amatörlerin kullanımına uygundur. Hafif yapısı sayesinde kişisel bakım çantanıza kolayca sığdırarak her türlü seyahat için zorluk çıkarmadan taşıyabilirsiniz.

Çok Yönlü Şarj İmkânı

Uzun süreli kablosuz çalışma performansı, cihazı iş seyahatleri için ideal hale getirir. Sürekli şarj etmekle uğraşmak istemiyorsanız, kablolu güç opsiyonunu da tercih edebilirsiniz.

Kolay Temizlenebilen Yapı

Saç ve sakal kesme makinesinin paslanmaz çelik bıçakları, uzun yıllar kullanım olanağı sağlarken aynı zamanda temizliğe karşı da dirençlidir. İşiniz bittikten sonra makinenin başlığını suya tutarak kolay ve etkili bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü ve Etkili Pil Performansı

Önemli ölçüde güç ve hız sağlayan CVS DN 7426 Bambu şarjlı saç sakal kesme makinesi, dahili Li-ion pil sayesinde kablosuz modda 100 dakikalık saç ve sakal kesme performansı sağlayabilir. Böylece, seyahatlerde dahi saç ve sakal kesme işlemlerinizi pratik şekilde gerçekleştirerek zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • Model: DN 7426 Bambu Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi
  • Kullanım Tipi: Profesyonel ve Ev
  • Kullanım Alanları: Saç Tıraşı, Ense Tıraşı, Sakal Kısaltma
  • Kullanım Şekli: Kablosuz ve Kablolu
  • Pil Tipi: Li-ion
  • Şarj Göstergesi:  Var
  • Şarj Olma Süresi: 1.1 Saat
  • Şarjlı Kullanım Süresi: 100 dk

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 7426 BAMBU ŞARJLI
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
DİĞER
Kullanım Alanı
KİŞİSEL BAKIM
Hız Ayarı
YOK
Materyal
PLASTİK
Kullanım Tipi
KABLOLU VE KABLOSUZ KULLANIM
Renk
KAHVERENGİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok