CVS DN 7426 Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evinizin Konforunda Profesyonel Bakım

CVS DN 7426 Bambu şarjlı saç sakal kesme makinesi güçlü motoru, ergonomik tasarımı, düşük gürültülü çalışma performansı ve opsiyonel şarj seçenekleri ile profesyonel salon kalitesinde sonuçlar elde etmenizi sağlar. Tüm ailenin ev kullanımı ve seyahatleri için uygun olan kompakt tasarım, bambu ağacından yapılan eşsiz görüntüsüyle gözünüze de hitap eder.

Pratik ve Hassas Kesim

Hassas bıçaklar, tüm saç ve sakal türlerinin kusursuz şekilde tıraş edilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü motoru, saçınızı, sakalınızı ve favorilerinizi düzeltmek için idealdir ve size mükemmel saç-sakal stilini verir.

Düşük Gürültülü Çalışma Performansı

Salon kalitesinde performans sunan CVS DN 7426, günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde az gürültüyle çalışır. Güçlü ve keskin bıçaklar, minimum ses seviyesinde çalıştığı için seyahatlerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Zarif ve Kompakt Tasarım

Teknoloji ve tasarımın birleşimini temsil eden CVS saç ve sakal kesme makinesi, kusursuz tıraş deneyimlerinin yanı sıra görüntüsüyle de kullanıcılarını cezbeder. Bambu ağacı kaplamasının doğal ve rustik görünümü, banyolarınızda zarif bir ambiyans oluşturur.

Ergonomik ve Rahat Tutuş

Ergonomik ve kompakt yapıda tasarlanan cihaz, hem profesyonel hem de amatörlerin kullanımına uygundur. Hafif yapısı sayesinde kişisel bakım çantanıza kolayca sığdırarak her türlü seyahat için zorluk çıkarmadan taşıyabilirsiniz.

Çok Yönlü Şarj İmkânı

Uzun süreli kablosuz çalışma performansı, cihazı iş seyahatleri için ideal hale getirir. Sürekli şarj etmekle uğraşmak istemiyorsanız, kablolu güç opsiyonunu da tercih edebilirsiniz.

Kolay Temizlenebilen Yapı

Saç ve sakal kesme makinesinin paslanmaz çelik bıçakları, uzun yıllar kullanım olanağı sağlarken aynı zamanda temizliğe karşı da dirençlidir. İşiniz bittikten sonra makinenin başlığını suya tutarak kolay ve etkili bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü ve Etkili Pil Performansı

Önemli ölçüde güç ve hız sağlayan CVS DN 7426 Bambu şarjlı saç sakal kesme makinesi, dahili Li-ion pil sayesinde kablosuz modda 100 dakikalık saç ve sakal kesme performansı sağlayabilir. Böylece, seyahatlerde dahi saç ve sakal kesme işlemlerinizi pratik şekilde gerçekleştirerek zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • Model: DN 7426 Bambu Şarjlı Saç Sakal Kesme Makinesi
  • Kullanım Tipi: Profesyonel ve Ev
  • Kullanım Alanları: Saç Tıraşı, Ense Tıraşı, Sakal Kısaltma
  • Kullanım Şekli: Kablosuz ve Kablolu
  • Pil Tipi: Li-ion
  • Şarj Göstergesi:  Var
  • Şarj Olma Süresi: 1.1 Saat
  • Şarjlı Kullanım Süresi: 100 dk

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.