Goldmaster Sigma GM-8144 Li-Ion Saç ve Sakal Şekillendirme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Cihazla Hem Saç Hem Sakal Kesimi 

İki farklı taraklı başlığı ve ayarlanabilir yapısıyla tek cihazla saçınızı ve sakalınızı kesebilirsiniz. Bunun için fazladan aparata ya da cihaz değişimine ihtiyacınız yoktur.

Yüksek Performanslı Bıçak Yapısı

Goldmaster Sigma GM-8144 paslanmaz çelik yapıdaki güçlü bıçakları ve ultra güçlü motoru sayesinde yüksek performans sunar. Sert sakal tiplerinde en etkili sonucu almanıza yarayan bu özellik, kişisel bakımınızı rahatlıkla yapabilmenizi sağlar.

Farklı Kademelerde Kesim Yapma Avantajı

Saç ve sakal kesimlerinde kusursuzluğu yakalayabilmenize yarayan ayarlanabilir kadran, 5 farklı kademede kesim yapmanıza olanak verir.

İster Kablolu İster Kablosuz Kullanın

Goldmaster Sigma GM-8144 kablolu ve kablosuz imkanı bulunan bir cihazdır. Şarj özelliği bulunan bu tıraş makinesi sayesinde kişisel bakımınızı mekandan bağımsız olarak yapabilirsiniz.

Elinizi Tam Kavrayan Ergonomik Tasarım

Goldmaster Sigma tıraş makinesi, ergonomik tasarımı ile avucunuza tam anlamıyla yerleşir. Kolay kavrama sağlayan bu tasarım, tıraş esnasında rahat hareket edebilmenize destek olur.

Hızlı Şarj Özelliği ile Zamandan Kazanın

90 dakikada tamamen şarj olabilen Sigma GM-8144, size zamandan kazandırır.

Şarj Durumunu Kolayca Takip Edin

Cihazda yer alan LED ışıklı şarj göstergesi yardımıyla, şarj durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.


90 Dakikalık Uzun Çalışma Süresi

Goldmaster saç ve sakal şekillendirme makinesi sayesinde saç ve sakal kesim işleminizi tek seferde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 90 dakikalık uzun çalışma süresi, cihazdan tam verim almanızı sağlar.

Teknik Özellikler 

  • Kullanım: Kablolu & Kablosuz
  • Aksesuarlar: 5 Kesme Uzunluğu için 2 Adet Tarak 1-10 mm ve 11-20 mm, Şarj Adaptörü, Makas, Temizleme Fırçası ve Yağı
  • Sarj süresi: 90 dk
  • Çalışma Süresi: 90 dk
  • LED Şarj Göstergesi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.