Enchen Hummingbird USB Şarjlı Saç Tıraş Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Enchen Hummingbird USB Şarjlı Saç Tıraş Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Xiaomi Enchen Hummingbird USB Şarjlı Saç Tıraş Makinesi

Şarj Edilebilir Kullanım
Benzersiz tasarımı ile göz kamaştıran yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından tam not alan Xiaomi tıraş makinesi şarj edilebilir özelliği ile her alanda kullanım sunarak seyahatlerde rahat bir taşıma imkanı yaratır.

Düşük Sesli Çalışma
Yüksek kalitesi ile maksimum performans sunan tıraş makinesi düşük ses seviyesi sayesinde kullanıcılarına minimum gürültü kirliliği oluşturur. Bu sayede kullanıcılar günün her anında dilediği modeli uygulayabilir.

Kaliteli Motor Yapısı
7100 rpm motor hızı ile tüm cilt tiplerine ve kıl tiplerine uygun yapısı kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Güçlü yapısı sayesinde kullanıcılar takılma veya kıl çekme gibi sorunlar yaşamaz.

Ergonomik

Kesintisiz Kullanım Tipi
3 saat şarj süresi ile tıraş makinesi yaklaşık 4 saate kadar kullanım ömrü sunar. Kullanıcılar 4 saat boyunca kesintisiz bir deneyim yaşayarak saç ve tıraş işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

USB ile Kolay Şarj
Tıraş makinesinde bulunan akıllı güç sistemi USB ile kolay bir şekilde çalışabilir. Düşük pil ve şarj durumu sistemi ayrıca güvenli bir deneyim sunarak tam güç ve normal güç üzerinden hizmet sağlar.

Ergonomik Tutuş Sunar
Tıraş makinesi şık tasarımı ve ele tam oturan yapısı ile üstün bir deneyim sunar. Kaliteli bıçakları her kullanımda kendini bileyerek uzun süreli profesyonel etkiler oluşmasını sağlar.

Özellikler

Çalışma Süresi: 3 Saate Kadar
Şarj Süresi: 3 Saate Kadar
Kablo Durumu: Kablosuz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ENCHEN JUMMİNGBİRD
Üretim Yeri
Çin
Şarjlı Kullanım Süresi
180 DAKİKA
Güç (w)
5 V
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok