Enchen Hummingbird USB Şarjlı Saç Tıraş Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Xiaomi Enchen Hummingbird USB Şarjlı Saç Tıraş Makinesi

Şarj Edilebilir Kullanım
Benzersiz tasarımı ile göz kamaştıran yapısı sayesinde kullanıcılar tarafından tam not alan Xiaomi tıraş makinesi şarj edilebilir özelliği ile her alanda kullanım sunarak seyahatlerde rahat bir taşıma imkanı yaratır.

Düşük Sesli Çalışma
Yüksek kalitesi ile maksimum performans sunan tıraş makinesi düşük ses seviyesi sayesinde kullanıcılarına minimum gürültü kirliliği oluşturur. Bu sayede kullanıcılar günün her anında dilediği modeli uygulayabilir.

Kaliteli Motor Yapısı
7100 rpm motor hızı ile tüm cilt tiplerine ve kıl tiplerine uygun yapısı kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Güçlü yapısı sayesinde kullanıcılar takılma veya kıl çekme gibi sorunlar yaşamaz.

Ergonomik

Kesintisiz Kullanım Tipi
3 saat şarj süresi ile tıraş makinesi yaklaşık 4 saate kadar kullanım ömrü sunar. Kullanıcılar 4 saat boyunca kesintisiz bir deneyim yaşayarak saç ve tıraş işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

USB ile Kolay Şarj
Tıraş makinesinde bulunan akıllı güç sistemi USB ile kolay bir şekilde çalışabilir. Düşük pil ve şarj durumu sistemi ayrıca güvenli bir deneyim sunarak tam güç ve normal güç üzerinden hizmet sağlar.

Ergonomik Tutuş Sunar
Tıraş makinesi şık tasarımı ve ele tam oturan yapısı ile üstün bir deneyim sunar. Kaliteli bıçakları her kullanımda kendini bileyerek uzun süreli profesyonel etkiler oluşmasını sağlar.

Özellikler

Çalışma Süresi: 3 Saate Kadar
Şarj Süresi: 3 Saate Kadar
Kablo Durumu: Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.