Goldmaster GM-7178 Kablolu / Kablosuz Trend Erkek Bakım Seti

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Preformans Özelliği

Goldmaster GM-7178 Kablolu Kablosuz Trend Erkek Bakım Seti çeşitli başlıkları, iki farklı kullanım şekli, üstün performans özelliği ve çok daha fazlasıyla ihtiyaçlarınızın hepsini bir araya getirerek tek seferde size sunuyor. Tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi kolayca karşılayan ürün, ergonomik tasarımıyla ise kullanım sırasında sizi hiçbir şekilde yormuyor. Tüm özellikleriyle Goldmaster Erkek Bakım Seti, en iyi günlük bakım eşyalarınızdan biri hâline geliyor.

Yenilikçi Özelliklerle Profesyonel Kullanım İmkanı

Paslanmaz çelik bıçak yapısına sahip olan ürün, kısa zamanda aşınmalara ve bozulmalara maruz kalmıyor. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkanı her an sizinle birlikte oluyor. Hem kablolu hem kablosuz şekilde kullanılabilen ürün, elektriğin olmadığı zamanlarda veya seyahatlerinizde imdadınıza koşuyor. Kablosuz şekilde 120 dakika boyunca kesintisiz bir biçimde çalışıyor. Ultra güçlü motoruyla ilk çalıştırma anından son ana kadar aynı performansını koruyan Goldmaster Erkek Bakım Seti, güç düşüklüğü yaşamanıza hiçbir şekilde izin vermiyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde yalnızca 120 dakikada şarj olabiliyor.13 farklı fonksiyonu bir arada sunan ürün 5 tıraş bıçağı, 4 saç tarağı, 3 adet vücut tüyü alma başlığı ve 1 sakal tıraşı tarağı sayesinde profesyonel bir kullanım imkanı ortaya koyuyor. Goldmaster Erkek Bakım Seti özel yapısı sayesinde cildinizin tahriş olmasının önüne geçiyor.

Özellikler

  • Bıçak Yapısı: Paslanmaz çelik
  • Kullanım Şekli: Islak ve kuru
  • Kullanım Türü: Kablolu ve kablosuz
  • Şarj Olma Süresi: 2 saat
  • Şarj Durumu Göstergesi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GM-7178 ERKEK BAKIM SETİ
Üretim Yeri
Çin
Şarj Süresi
2 SAAT
Dijital Ekran
YOK
Kullanım Alanı
TÜM VÜCUT
Başlık Sayısı
5
Suya Dayanıklılık
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Durum Göstergesi
VAR
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Kullanım Tipi
KABLOLU + KABLOSUZ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
GOLDMASTER

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı