Medisana MD-7804 Soft Tıraş Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hem Kablolu Hem Kablosuz Kullanım İmkanı

Kablosuz olarak kullanabileceğiniz bu tıraş makinesi size geniş bir alanda özgür kullanım imkanı sunacaktır. Priz aramanıza gerek olmadan her yerde tıraş olabilirsiniz. Buna ek olarak tıraş makinenizin şarjı bitmişse şarjının dolmasını beklemenize gerek kalmayacak çünkü kablolu şekilde de kullanılabilmektedir. Böyle bir durumda hemen kablosunu takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Şarj Süresi

2 saat kadar kısa bir sürede şarj olmaktadır. Dayanıklı bir bataryaya sahip olduğu için bu tıraş makinesini bir kere şarj ederek uzun süre boyunca bağımsız kullanabilirsiniz..

Kolay Temizlenen Tıraş Başlığı

Tıraş makinesini kullandıktan sonra temizlemek çok kolay olacaktır. Tıraş başlığı kolay temizlenebilir yapıda olduğu için her tıraş sonrası suya sadece suya tutarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Kablolu Ve Kablosuz Kullanım
  • Şarj Göstergeli Lcd Ekran
  • 2 Saatte Hızlı Şarj
  • 45 Dakikaya Kadar Kullanım Süresi
  • Lityum İyon Batarya
  • Favori Düzeltme
  • Kolay Temizlenebilir Tıraş Başlığı
  • 3 Bıçaklı Oynar Başlık Sistemi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.