Rowenta TN6000 Forever Sharp Tıraş Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Islak ve Kuru Kullanım

Forever Sharp Hibrid Tıraş Makinesi ıslak ve kuru kullanımda değişim gerektirmeyen bıçaklara sahiptir. 120 dakikaya kadar kullanım imkanı sağlar.


Üstün Performans

Çift taraflı ultra keskin bıçaklar ile kısaltma, şekillendirme, tıraş imkanı Klasik sıfır tıraş makineleri gibi cilt ile %100 temas etmediği için ciltte kızarıklık, hassasiyet yaratmaz.

Üstün Kesim Performansı

Kendi kendini bileyen bıçak teknolojisi uzun ömürlü performans ve tek seferde mükemmel kesim ve şekillendirme imkanı sunar.

Özellikler

  • Değişime gerek duyulmayan bıçaklar: Benzersiz performans sunan, uzun ömürlü kendi kendini bileyen %100 paslanmaz çelik bıçaklar
  • 120dk şarj süresi: Hızlı şarj imkanı sunan Li-ION batarya, 2 aya kadar* tekrar şarj etmeden kullanım imkanı
  • 3'ü 1 arada tıraş makinesi: Her uzunlukta kesime imkan sunan 3 tarak (1-3-5mm) ile kısaltma, şekillendirme ve tıraş imkanı
  • Mükemmel kesim: Çift taraflı ultra keskin bıçaklar sayesinde tek geçişte mükemmel kesim ve şekillendirme performansı
  • Kolay kullanım: Kompakt, hafif tasarım, akıllı düşük batarya göstergesi
  • Kullanışlı: Kablosuz, priz veya USB kablo ile şarj imkanı
  • Kolay temizlik: Islak & Kuru, çıkarılabilir bıçaklar ile hijyenik kullanım
  • Garanti: 10 yıl boyunca onarılabilir ürün
  • Haftada 3 gün 5'er dakikalık seanslar baz alınarak Klasik sıfır tıraş makineleri gibi cilt ile %100 temas etmediği için ciltte kızarıklık, hassasiyet yaratmaz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.