Aprilla Ahs 2022 Saç Düzleştiricisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 06.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Isınma Özelliği

Hızlı bir şekilde ısınma özelliğine sahip olan saç düzleştiricisi, işlemin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine ve zamandan tasarruf edilmesine olanak verir. 230V, 50Hz, 45W gücünde çalışan bir motora sahip olan düzleştirici, uzun süreli kullanımlar için uygundur. Enerjinin etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan cihaz, düşük enerji ile yüksek miktarda iş yapılmasını sağlayarak enerjiden tasarruf edilmesine olanak verir. 360 derece dönme özelliğine sahip olan bir bağlantı kablosuyla geliştirilmiş olan saç düzleştirici, hareketli kullanımlara olanak verir. Sabit şekilde işlem yapılmasına neden olmayan cihaz, hareket kısıtlılığına sebep olmayarak kullanım kolaylığı sağlar. Cihazın kablosunda bulunan asma halkası, kolay şekilde her yere asılarak muhafaza edilmesine olanak verir. Güç gösterge ışığına sahip olan düzleştirici, çalışırken yanan ışığı sayesinde, küçük ev kazalarının da önüne geçerek güvenli bir kullanım olanağı sunar.

Aprilla AHS-2022 Saç Düzleştiricisi

Seramik bir kaplamaya sahip olan saç düzleştirici, saçın ısıl işlem sırasında daha az yıpranmasını sağlar. Isıyı homojen bir şekilde veren seramik kaplama, saçın yanmasını engeller ve saç sağlığının korunmasına yardımcı olur. Değiştirilebilir ve kilitlenebilir güçlü plakalara sahip olan saç düzleştiricisi, kaliteli malzemeler kullanılarak geliştirilmiş olan bir yapıya sahiptir. Düşme ya da çarpma gibi dış etkilere karşı dayanıklı olan cihaz, uzun süreler boyunca, yüksek performansta çalışmaya devam eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
APRİLLA AHS 2022 SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Üretim Yeri
Çin
Isı Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
En Düşük Isı
BELİRTİLMEMİŞ
En Yüksek Isı
230 DERECE
Otomatik Kapanma
YOK
Dijital Ekran
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
SERAMİK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
APRILLA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok