Arzum AR5051 Rosa Sense Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Daha Düz ve Daha Parlak Saçlar İçin

Her saç tipi için etkili bir deneyimi sunan Arzum Rosa Sense Saç Düzleştirici, saçlarınızı zarar vermeden düzleştirir. Sağlıklı görünen düz saçlara kavuşmanız için tasarlanan ürün sayesinde saçlarınız doğal parlaklığını korur. 

Seramik Plaka Teknolojisi

Düzleştiricide ısının plaka boyunca eşit dağılmasını garanti altına alan seramik plakalar kullanılır. Daha düşük sıcaklıkta daha etkili düzleştirme için geliştirilen seramik plakalar, saçlarınızın yumuşaklığını artırır.  

Saçlarınıza Keratin ve Argan Yağı Katkısıyla Gelen Işıltı

Saçlarınızı canlı tutma özellikleriyle bilinen keratin ve argan yağı maddeleri saçlarınızı ihtiyacı olan proteini sağlayarak besler. Rosa Sense düzleştiricinin seramik plakaları keratin ve argan yağı katkılıdır. Mükemmel düzleştirme olanağı sunan ürün, doğal katkı maddeleri sayesinde saçlarınızın sağlıklı biçimde ışıldamasını sağlar. 

Sıcaklık Ayarı ile Her Saç Tipine Uygun

160° ilâ 230°C arasında çalışabilen ürün, her saç tipini zarar vermeden kusursuz şekilde düzleştirir. Profesyonel salonlarda şekillendirme için tercih edilen 230°C sıcaklık ayarı, saçlarınız için ev konforunda ideal şekillendirme deneyimini mümkün kılar.

Bugün Saçınızı Nasıl Şekillendirmek İstersiniz?

Düzleştirici saçınızı nasıl kullanmak isterseniz öyle şekil vermenize imkân tanır. Ürün ince, kalın, dalgalı ya da düz, tüm saç tipleri için kusursuz şekillendirme deneyimi için geliştirilir. 

Otomatik Kapanmayla Endişeye Son

Rosa Sense otomatik kapanma özelliği sayesinde düzleştiriciyi prizde kapatmadan unutma endişesine son verir. Açık bıraktığınız durumlarda 30 dakika sonra kapanan ürün, gereksiz enerji tüketiminin ve olası kazaların önüne geçer. 

LED Ekran Tasarımı

Modelde LED ekran teknolojisinden faydalanılır. LED ekran cihazın kullanıma hazır olup olmadığını ve hangi sıcaklık değerinde olduğunu gösterir. 

Hızınızı Artıran Düzleştirici

Cihaz hızlı ve sağlıklı şekillendirme deneyimine katkıda bulunmak üzere tasarlanır. Modelin kısa sürede ısınmasını sağlayan hızlı ısınma özelliği ve yüksek sıcaklıklarda saçın zarar görmesini önleyen ısı koruma sistemi, düzleştiricinin pratik ve etkili kullanımını destekler. 

İşlevsel ve Ergonomik

Modelin plaka sabitleme düğmesi, seyahatte ya da ürünü depolamada kolaylık sağlayan özelliklerdendir. Ürünün 360° dönebilen kablo girişi, düzleştirme sırasında kablonun dolaşmasını engeller. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.