Grundıg Hs 7033 Botanika Papatya Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Doğal Yağ Kaplı Plaka

Doğal bileşenlere sahip seramik plakaya sahip botanika papatya yağı kaplı plakalı iyonik saç düzleştirici, saçların parlaklığını artırırken saça zarar vermez. Sahip olduğu yağ ile zenginleşen plakalar saçları daha sağlıklı ve canlı hale getirir.

Turbo Modu

Grundig iyonik saç düzleştirici, üstün turbo sıcaklık fonksiyonuna sahiptir. Bu özellik sayesinde düğmesine bastığınız anda ısıyı 220 dereceye kadar ayarlamanızı sağlar. Oldukça hızlı ısınan saç düzleştirici sayesinde istediğiniz saç şekline kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Son Ayardan Başlayın

Hafıza fonksiyonuna sahip Grundig plakalı iyonik saç düzleştirici, cihazı en son hangi ayarda bıraktıysanız o ayarda çalışmaya başlar. Sıcaklık ayarını tekrar yapmanız gerekmeyen bu özellik sayesinde zamandan tasarruf edersiniz.

Otomatik Kapanma Rahatlığı

Otomatik kapanma özelliği bulunan saç düzleştirici, gereksiz elektrik kullanımının önüne geçer. Yaklaşık 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatan cihaz, olası kazaların önüne geçerek güvenli kullanım sağlar.

İyonik Fonksiyon Özelliği

Saçların daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlayan iyonik fonksiyona sahiptir. Anti statik etkisi ile saçlara canlılık verir, şekil verme ve tarama gibi işlemler daha kolay yapılır.

Farklı Sıcaklık Ayarları

Dilediğiniz sıcaklık ayarını yapabileceğiniz iyonik saç düzleştirici, 160 ve 220 dereceler arasında sıcaklık tercihine imkan verir. Ayrıca istediğiniz sıcaklığı ayarladıktan tam 2 saniye sonra sıcaklığı otomatik olarak kitler.

LED Ekran 

Grundig papatya yağı kaplı plakalı iyonik saç düzleştirici, LED ekran ile tasarlanmıştır. Bu sayede ayarladığınız sıcaklık derecesini kolay bir şekilde görebilirsiniz.


İnce ve Zarif Tasarım

Çok kısa bir süre içinde istenen sıcaklığa ulaşan saç düzleştirici, saklama kolaylığı sağlayan ideal boyutlara sahiptir. Ayrıca şık dizaynı ve taşınabilir olması seyehatlarinizde yanınızda götürmenize olanak sağlar.

Teknik Özellikler

  • Isı Ayarı: Var
  • Isınma Süresi: 30 SN
  • İyon Kontrolü: Var
  • Gösterge: Var
  • Plaka Türü: Seramik
  • Minimum Çalışma Sıcaklığı: 160 °C
  • Maksimum Sıcaklığı: 220 °C
  • Kilit Sistemi: Var
  • Marka: Grundig

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.