Remington Proluxe S9100 Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İdeal Isı Ayarı

Saçınız için en ideal ısı aralığında çalışabilme özelliğine sahiptir. En düşük 150 derecede ve en yüksek 230 derecede çalışabilir. Bu özelliği sayesinde sizin saçınıza en uygun olan aralığı bulabilir ve saçlarınızı en ideal ısı ile istediğiniz gibi düzleştirebilirsiniz.

Isı Kademesi Avantajı

Sahip olduğu 9 ısı kademesi özelliği ile birlikte tamamen kullanımınıza yönelik hizmet sunabilir. Böylece gündelik hayatınızda saçınız için uygun sıcaklıkta kullanırken, acil ihtiyaçlarınızda en üst kademeye alarak çok daha kısa bir süre içinde işleminizi bitirebilirsiniz

Dijital Ekran Özelliği

Dijital ekranı sayesinde saç düzleştiricinize verdiğiniz tüm komutları kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda anlık olarak ısı ayarını takip edebilir ve tamamen isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Isı Ayarı: Var
  • İyon Kontrolü: Yok
  • Gösterge: Var
  • Plaka Türü: Seramik
  • Minimum Çalışma Sıcaklığı: 150 °C
  • Maksimum Sıcaklığı: 230 °C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.