Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ventoso Premium ile Sağlıklı Saç Şekillendirme

Ventoso Premium Pearl Coffee, ayrıcalıklı saç şekillendirme deneyimini evinize kadar getirir. Özel tasarım kutusu, şampanya pembesi ve inci kahvesi renkleriyle şık bir görünüme sahip olan düzleştirici, saçlarınıza üst seviye özen gösterir.

Tüm Saç Tiplerine Uygun

Premium saç düzleştirici, ince, kalın dalgalı ya da düz fark etmeksizin tüm saç tiplerine uygun şekillendirme deneyimi sunar. Saçlarınızın daha sağlıklı, parlak ve bakımlı görünmesini sağlayan model, düzleştirme sırasında saçlarınıza zarar vermez.

Seramik Kaplamayla Gelen Güzellik

Ürünün düzleştirici plakaları seramik malzemeyle kaplanır. Seramik materyal, ısıyı eşit biçimde dağıtır ve dipten uca sağlıklı saç şekillendirmeyi mümkün kılar.

Parlak ve Doğal Görünümlü Saçlar

Modelin seramik plakaları saçlarınızdan pürüzsüz biçimde kayar. Düzleştirmeden kaynaklı elektriklenmenin önüne geçen seramik plakalar, keratin bakım işlemi ve Brezilya fönü sonrasında bile kullanılabilir.

Profesyonellerin Tercihi

Kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyan Ventoso düzleştirici, profesyonel kuaförlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Ev konforunda eşsiz şekillendirme performansı ortaya koyan ürün, daha uzun tasarlanan ağız yapısıyla saçlarınızı hızlı biçimde düzleştirir.

Geniş Plakalarla Parlak Görünüm

115 x 25 mm seramik plakalara sahip olan düzleştirici, tek seferde daha fazla saç şekillendirmenize yardımcı olur. Düzleştirme işlemini kolaylaştıran plakalar, saçlarınıza parlak bir görünüm kazandırır.

Ayarlanabilir Sıcaklık Fonksiyonu

Düzleştirici 130°C ilâ 230°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Sıcaklık değeri, model üzerindeki +/- düğmeleri ile ayarlanır ve LED ekran üzerinden gösterilir.

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

Cihazın 2,5 metre uzunluğundaki 360° dönebilen kablosu, prizden uzak konumlarda bile saçlarınızı düzleştirmenize imkân tanır. Üründeki PTC heater donanımı, düzleştiricinin sıcaklığını sabit tutar ve aşırı ısınmayı engeller. Model açıldıktan 60 dakika sonra otomatik olarak kapanarak olası ev kazalarını önler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Plaka Çapı: 115 x 25 mm
  • Gösterge Paneli: LED
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Kablo Uzunluğu: 2,5 metre
  • Sıcaklık Ayarı: Var (130° - 230°C)
  • Plaka Materyali: Seramik 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.