CVS DN 7106 Premium Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Salon Kalitesinde Kurutma Deneyimleri

CVS DN 7106 Premium profesyonel fön makinesi, kolay ve rahat kullanım için dengeli ve hafif bir tasarıma sahip profesyonel kurutuculardan biridir. Hızlı kurutma performansı için 2200 W gücüne sahip fön makinesiyle, salon profesyonelliğinde parlak ve hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

Dolgun ve Hacimli Saçlar Yaratan Özellikler

Salon kalitesindeki fön makinesinin özel olarak tasarlanan dar fön ve vigo başlığı, hava akımını kontrollü bir şekilde daha geniş bir alana yayarak çalışır. Bu özel tasarım, buklelerin doğal şeklini koruyarak dolgun ve hacimli görünmesini sağlar.

Saçlarınızın Şeklini Koruyan Teknoloji

CVS Profesyonel fön makinesinde yer alan soğuk hava özelliği, saç telinin elektriklenmesini engeller ve modelin sabit kalmasına yardımcı olur. Böylece, tüm gün boyunca kuaförden çıkmış gibi görünen saçların keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok Yönlü Isı Ayarı

Hafif nemli ve ince telli saçların nazikçe kurutulması için düşük ısı ayarı, ıslak ve kalın telli saçların hızlı kuruması için ise yüksek ısı ayarı olmak üzere, 6 farklı modda 3 farklı sıcaklık ve 2 hız ayarı bulunur. Saçlarınızın yapısına ve ihtiyaçlarınıza göre ideal kurutma ayarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü ve Güvenli Performans

2200 W gücünde CVS DN 7106 Premium profesyonel fön makinesi, güçlü bir hava akışı sağlarken termal sigorta teknolojisi ise aşırı ısınmaya karşı koruma sunar.

İpeksi ve Parlak Saçlar

Birinci sınıf kurutma performansına sahip CVS DN 7106, saçınızdaki nemi verimli bir şekilde koruyarak düz, kıvırcık veya bukleli gibi her türlü modelde pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Düşük Gürültülü Çalışma

Etkisi ve performansı yüksek olan 220 V motor gücüne sahip fön makinesi, düşük gürültülü çalışır ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Ergonomik ve Rahat Kullanım

CVS DN 7106 Premium Profesyonel fön makinesinin kolay ve pratik kullanım için geliştirilen hafif ve dengeli tasarımı sayesinde tüm saç kurutma ve şekillendirme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • İyon: Yok
  • Model: DN 7106 Premium Fön Makinesi
  • Kullanım Tipi: Profesyonel
  • Güç: 1800-2200 W
  • Difüzör: Var
  • Isı Ayarı: 3 Kademe
  • Soğuk Hava: Var
  • Hız Ayarı: 2 Kademe

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.