CVS DN 7106 Premium Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 7106 Premium Profesyonel Fön Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Salon Kalitesinde Kurutma Deneyimleri

CVS DN 7106 Premium profesyonel fön makinesi, kolay ve rahat kullanım için dengeli ve hafif bir tasarıma sahip profesyonel kurutuculardan biridir. Hızlı kurutma performansı için 2200 W gücüne sahip fön makinesiyle, salon profesyonelliğinde parlak ve hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

Dolgun ve Hacimli Saçlar Yaratan Özellikler

Salon kalitesindeki fön makinesinin özel olarak tasarlanan dar fön ve vigo başlığı, hava akımını kontrollü bir şekilde daha geniş bir alana yayarak çalışır. Bu özel tasarım, buklelerin doğal şeklini koruyarak dolgun ve hacimli görünmesini sağlar.

Saçlarınızın Şeklini Koruyan Teknoloji

CVS Profesyonel fön makinesinde yer alan soğuk hava özelliği, saç telinin elektriklenmesini engeller ve modelin sabit kalmasına yardımcı olur. Böylece, tüm gün boyunca kuaförden çıkmış gibi görünen saçların keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok Yönlü Isı Ayarı

Hafif nemli ve ince telli saçların nazikçe kurutulması için düşük ısı ayarı, ıslak ve kalın telli saçların hızlı kuruması için ise yüksek ısı ayarı olmak üzere, 6 farklı modda 3 farklı sıcaklık ve 2 hız ayarı bulunur. Saçlarınızın yapısına ve ihtiyaçlarınıza göre ideal kurutma ayarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü ve Güvenli Performans

2200 W gücünde CVS DN 7106 Premium profesyonel fön makinesi, güçlü bir hava akışı sağlarken termal sigorta teknolojisi ise aşırı ısınmaya karşı koruma sunar.

İpeksi ve Parlak Saçlar

Birinci sınıf kurutma performansına sahip CVS DN 7106, saçınızdaki nemi verimli bir şekilde koruyarak düz, kıvırcık veya bukleli gibi her türlü modelde pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Düşük Gürültülü Çalışma

Etkisi ve performansı yüksek olan 220 V motor gücüne sahip fön makinesi, düşük gürültülü çalışır ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

Ergonomik ve Rahat Kullanım

CVS DN 7106 Premium Profesyonel fön makinesinin kolay ve pratik kullanım için geliştirilen hafif ve dengeli tasarımı sayesinde tüm saç kurutma ve şekillendirme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • İyon: Yok
  • Model: DN 7106 Premium Fön Makinesi
  • Kullanım Tipi: Profesyonel
  • Güç: 1800-2200 W
  • Difüzör: Var
  • Isı Ayarı: 3 Kademe
  • Soğuk Hava: Var
  • Hız Ayarı: 2 Kademe

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 7106 PREMİUM PROFESYONEL
Üretim Yeri
Türkiye
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok