Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

5,0
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Dyson Supersonic™ Saç Kurutma Makinesi

5 şekillendirme başlığı. Elektriklenmeyi önleyen yeni Flyaway başlık dahil. Akıllı ısı kontrolü. Gücünü Dyson dijital motor V9'dan alıyor

Elektriklenmeyi Önleyen Flyaway Başlik

İpeksi, düz görünüm için ideal başlık. Saçınıza pürüzsüz, parlak bir görünüm kazandırmak için elektriklenen saçları uzun saçların altına saklaryla1. Üstelik sadece hava akımıyla.

Şekillendirici Başlık

Yeniden tasarlanan Dyson şekillendirici başlığın daha geniş ve daha ince tasarımı3, saçlarınıza şekil vermek için ideal olan yüksek hızlı hava akımı sağlar. Saçınızın diğer tarafları bozmadan, istediğiniz bölümünü şekillendirin.

Difüzör

Havayı bukleleriniz etrafında daha eşit şekilde dağıtmak için yeniden tasarlanan Difüzör, doğal kurutma benzeri elektriklenmeyi azaltmaya, bukleleri ve dalgaları belirginleştirmeye yardımcı olur. Daha uzun dişler, saçı daha kontrollü bir şekilde şekillendirmenize ve saçın daha derinlerine ulaşmanıza olanak verir.

Hassas Kurutma Başlığı

İnce telli saçlara ve hassas saç derisine daha yumuşak davranması için tasarlandı. Yeni Hassas kurutma başlığı, daha serin ve yumuşak bir akım yaratarak havayı yayar; saçı hızlı bir şekilde kurutur.

Geniş Dişli Tarak

Kıvırcık ve sert dokulu saçlar için tasarlanan yeni Geniş dişli tarak başlık, dayanıklı dişleriyle saçı kuruturken uzatır; saçlara hacim ve şekil verir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SUPERSONİC SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
Malezya
Güç (w)
1600 W
Hız Ayarı
VAR
Sıcaklık Seviyesi
VAR
İyon Özelliği
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
FUŞYA
Renk
FUŞYA
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DYSON

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Özellikleri ve Kullanımı

Saç kurutma makineleri, günümüzde farklı teknolojik özellikler ile donatılarak kullanıma sunulur. Saç kurutma makinesi satın almaya karar veren kişiler, satın alacakları ürünün hem saç bakımlarını sağlaması hem de saçlarını şekillendirecek farklı aparatlara sahip olmasını tercih eder. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modeli, fiyat performansı, teknolojik özellikler ile donatılması ile kullanıcıların takdirini toplamayı başarır. Birbirinden çeşitli saç stillerine sahip olmaya yardımcı olan beş farklı şekillendirme başlığı, Dyson Supersonic saç kurutma makinesini tercih edilir kılan özelliklerin başında gelir. Bunun yanı sıra Dyson Supersonic model saç kurutma makinesi, hassas saçları da düşünür ve bu tip saçlara özel kurutma başlığı sayesinde çok daha serin ve yumuşak bir akımla saçları kurutur. Böylece saçlarınız kurutma işlemi sırasında yıpranmalardan korunur. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modeli aynı zamanda akıllı ısı kontrolü özelliği ile de öne çıkmayı başarır. Ürünün akıllı ısı kontrolü özelliği sayesinde hem saçlarınızın doğal parlaklığını koruyabilir hem de ısıdan dolayı oluşabilecek yıpranmalara karşı saç tellerinizi ve saç derinizi koruyabilirsiniz. Siz de Turkcell Pasaj üzerinden tüm kişisel bakım ürünlerini ve Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modelinin tüm özelliklerini inceleyerek kolayca satın alabilir, saçlarınızın her zaman parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi ile 5 Farklı Şekillendirme Başlığı

Saçları kuruturken farklı ihtiyaçlar için farklı başlıklara ihtiyaç duyulur. Dyson Supersonic model saç kurutma makinesi modeli, beş farklı şekillendirme başlığı sayesinde birden fazla saç ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Ürünün elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olan Flyaway başlığıyla çok daha pürüzsüz saçlara ulaşabilirsiniz. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, özel hava akımı sayesinde elektriklenen saçları uzun saçların altına saklar. Bu sayede saçlara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırmak konusunda yardımcı olur. Saçlarınızın yalnızca dilediğiniz, belli bir bölümünü şekillendirmek için şekillendirici başlıktan faydalanabilirsiniz. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin şekillendirici başlığı geniş ve ince tasarımı sayesinde saçlarınızı şekillendirmek için ihtiyaç duyduğunuz ideal hava akımını size sunar. Böylece saçlarınızın yalnızca dilediğiniz bölümünü net hatlar ile şekillendirebilirsiniz. Kıvırcık saçlı kullanıcılar ya da dalgalı saçlarının buklelerini belirginleştirmek isteyen kişiler için difüzer başlık oldukça kullanışlı bir seçenek olarak öne çıkar. Difüzörün uzun dişleri ve halka formu sayesinde bukleleri çok daha belirgin hale getirmek mümkün olur. İnce telli saçlar, hassas bir hava akımına ihtiyaç duyar. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin yumuşak hava akımı sunan başlığı sayesinde saçlarınızı ısının olumsuz etkilerinden koruyarak hassas yapısına uygun bir şekillendirme sağlayabilirsiniz. Geniş dişli tarak başlık da Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modelinin öne çıkan başlık seçenekleri arasında yer alır. Geniş dişli tarak başlık, taraklı yapısı sayesinde saçları kuruturken şekillendirmeye ve saçlara hacim kazandırmaya yardımcı olur. Bu başlık sayesinde aynı zamanda saçlarınızı çok daha pratik bir şekilde kurutma imkanı da yakalayabilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden hemen her saç tipine uygun başlık seçeneğine sahip olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modelini inceleyerek saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Aynı zamanda diğer elektrikli ev aletlerini inceleyerek kişisel bakımınıza ve evinize dair çeşitli ihtiyaçlarınıza dair tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi Daha Güçlü ve Daha Hızlı

Kurutma makinesi satın almaya karar veren kişiler, satın alacakları ürünün çok daha güçlü bir yapıya sahip olmasını arzu eder. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modeli, Air Multiplier teknolojisi sayesinde çok daha hızlı ve etkili bir saç kurutma deneyimi sunar. Aynı zamanda bu teknoloji, sunduğu yüksek basınç ve hız sayesinde kontrollü bir hava akımı üreterek doğru ve etkili bir şekillendirmeyi mümkün hale getirir. Küçük ve güçlü Dyson V9 dijital motor ise Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modelin çok daha hızlı ve güçlü bir performans göstermesini destekler. Dyson Supersonic model saç kurutma makinesinin akıllı ısı kontrolü özelliği de ürünü öne çıkaran etmenler arasında yer alır. Akıllı ısı kontrolü sayesinde Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, havanın sıcaklığını saniyede ortalama olarak 40 kere ölçer. Böylece saç kurutma makineniz, ısıyı kontrol altına alır. Isının kontrol altına alınması ise saçlarınızın direkt olarak yoğun ısıya maruz kalmasının ve bu sebeple yıpranmasının önüne geçer. Saçlarınızın ısıya maruz kalmaması ve yıpranmalarının azalması ise saç tellerinin doğal ışıltısını korumaya da yardımcı olur. Siz de Turkcell Pasaj ayrıcalıklarından faydalanarak saçlarınızı Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin yeni nesil teknolojik özellikleri ile tanıştırabilirsiniz.

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi ile Saç Sağlığınızı Koruyun

Saçların kurutma sırasında maruz kaldığı ısı etmeni, hem saç telleri hem de saç derisi için olumsuz etkileri de beraberinde getirebilir. Bu sebeple kurutma makinesi satın almaya karar veren kişiler, edinecekleri ürünün hem saçlarını etkili bir şekilde kurutarak şekillendirmesini hem de saç ve saç derisi sağlığını korumasını arzu eder. Dyson Supersonic Prusya mavisi saç kurutma makinesi modeli, yeni nesil ve gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde farklı saç tipleri için uygun çözümler sunarken ısının etkisini azaltarak saçların doğal ışıltısını korumasını sağlar. Yoğun bir ısıya maruz kalan saçlarda zaman içerisinde gözenekler oluşabilir ve bu gözenekler de zaman içerisinde yıpranmalara, saçlardaki kırılmaların oluşmasına sebep olabilir. Bu durum da saçların daha mat ve sönük görünmesinin en önemli sebeplerinden biridir. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modeli, akıllı ısı kontrolü sayesinde saçların ısı dolayısı ile hasar görmesinin önüne geçer. Böylece de ısıya direkt olarak maruz kalmayarak daha az hasar gören saç, çok daha parlak görünür. Gerek boyalı gerekse doğal saç rengi olsun, saç tellerinin direkt olarak ısıya maruz kalması ile saçlarda protein kaybı yaşanabilir. Bu sebeple de saç renginin solması ve matlaşması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin parçaları arasında yer alan hassas kurutma başlığı, hem daha serin hem de daha yumuşak bir hava akımı sağlar. Böylece de saçlar direkt olarak ısıya maruz kalmaz ve saçların rengi korunmuş olur. Daha sağlıklı saçlara sahip olmak için saç derisi sağlığına da özen göstermek gerekir. Saç derisinin ısıya maruz kalması da saç sağlığını olumsuz etkileyen etmenler arasındadır. Dyson Supersonic saç kurutma makinesinin özel başlıkları sayesinde hava akımı saçlara ve saç derisine dengeli bir şekilde dağılır ve sıcaklık ortalama olarak 20 dereceye kadar düşer. Böylece Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, yalnızca saçlara değil saç derisine de hassas davranmış olur ve saç derisi sağlığınızı korumak konusunda da destekleyicidir.


Siz de Turkcell Pasaj üzerinden Dyson Supersonic saç kurutma makinesi modelini detaylı bir şekilde inceleyebilir, ürünü kolayca satın alarak saç sağlığını koruyan ve farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayan ürünü deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı ev ve yaşam ürünlerini inceleyerek tüm ihtiyaçlarınızı Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarla dolu dünyası sayesinde tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla