Grundig HD 5680 2200W Glamstyler İyonik Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dayanıklı Malzeme Bileşimi

Grundig HD 5680, yüksek seviyeli sıcaklıklara karşı son derece dayanıklı olan sağlam ve sert plastik malzemesi ile uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bunun için darbelerden kolay etkilenmemesi sayesinde deforme olmaz.


Güç ve Hız

HD 5680 Glamstyler, 2200W enerji gücüyle yüksek performans sunar. Böylelikle çok kısa bir sürede saçlarınızı kurutarak güne hızlı başlamanıza yardımcı olur. Ayrıca güçlü motoru, olağan dışı ısınma gibi durumların önüne geçtiği gibi, aynı zamanda tasarruftan da ödün vermeyerek bütçenizi korur.


Tek Tuşla Ayarlanabilen Çoklu Fonksiyonlar

Grundig HD 5680 Glamstyler saç kurutma makinesinin sıcaklığını ve hızını yapmak istediğiniz saç modeline ve saç tipinize uygun bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Sıcaklık düzeyi 3 kademeli olup ince telli saçlarınız için 1 veya 2. seviyeyi; daha yoğun ve kabarık saçlarınız içinse yüksek ısıyı kullanmanız, saçlarınıza şekil verirken kolaylık sağlar. Hız seviyesi ise 2 ayrı ayara sahip olmakla birlikte saçlarınıza son dokunuşları kolaylıkla yapabilmenizi mümkün kılar.


Ergonomik Tasarım

Tam olarak kavrayabileceğiniz tutma kulpu ve 360 derece dönebilen kablo bağlantı kısmı, hareket kısıtlaması yaşamadan özgürce saçlarınızla ilgilenmenize imkan tanır. Böylelikle kolay ulaşabilen düğmeleri ve optimum kablo uzunluğuyla sağladığı konforu maksimum düzeye çıkarır.


Dikkat Çeken Görünüm

Modern ve trend tasarımıyla ön plana çıkan HD 5680, göz zevkinize de hitap ettiği gibi, portatif boyutları sayesinde de fazla yer kaplamaz  ve seyahat çantalarınızda rahatlıkla yanınızda taşıyabilmenize olanak sunar.


Gün Boyu Süren Şıklık

Yalnızca sıcak hava üflemekle kalmayan Grundig saç kurutma makinesi, soğuk üfleme özelliği ile saç modelinin kalıcılığını korur. Özel yeni nesil iyon teknolojisiyle saçlarınızın elektriklenip kabarmasını da önleyerek maksimum verim almanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Grundig
  • Model: HD 5680 Glamstyler
  • Fön ucu:  Var
  • Difüzör başlığı: Var
  • Asma kancası: Var
  • Güç: 2200 W
  • Hız düzeyi: 2
  • Isı düzeyi: 3
  • İyonizer: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.