Grundig HD 6080 2200W İyonik Fonksiyonlu Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Motor Gücü ile Etkin Performans

2200 Watt motor gücüne sahip olduğu için saçlarınızı kısa sürede kurutmanızı ve şekillendirmenizi sağlar.


Farklı Isı ve Hız Kademeleri

3 kademeli ısı ayarı ve 2 kademeli kurutma ayarı sayesinde dilediğiniz ayar kombinasyonunu kullanarak saçlarınızı kurutabilir, fön çekebilir veya dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Elektriklenmeyi Önleyen İyonik Fonksiyon

HD 6080; iyonik fonksiyonu sayesinde kurutma işlemini gerçekleştirirken saçınızın elektriklenmesini de önler. Saç kurutma makinesinin çalışması sırasında etrafa yayılan negatif iyon yükünü ortadan kaldıran iyonik fonksiyon, kurutma sonrasında oluşan elektriklenme ve kabarma gibi sorunların yaşanmasını da engeller.

Saça Zarar Vermeyen Seramik Izgara

Seramik malzeme ile kaplanmış olan hava çıkış ızgaraları, makineden çıkan ısıyı eşit olarak dağıtarak saçlarınızın zarar görme ihtimalini en aza indirir. Böylelikle saçlara daha parlak bir görünüm de kazandıran bu fonksiyon sayesinde saçlarınızı güvenle kurtulabilirsiniz.

Saçlara Hacim Kazandıran Fön Başlığı

Kusursuz bir fön için tasarlanan ve saçlarınızı kuruturken de kullanabileceğiniz fön başlığı sayesinde daha hacimli saçlara sahip olabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Zarif Tasarım

Tutuş konforu sağlayan tasarımının yanı sıra, 849 gram ağırlığı sebebiyle uzun süreli kullanımlarda bile el ve bilek ağrısına neden olmaz. Ergonomik ve zarif tasarımı sayesinde dilerseniz seyahatlerde de ürünü yanınızda taşıyabilirsiniz.

Düşük Sesle Çalışma Avantajı

En yüksek ısı ve yoğunluk ayarında bile oldukça düşük olan ses seviyesi sayesinde kullanıcıya ve çevredekilere rahatsızlık vermez. Bu sayede günün 24 saati kullanım avantajı sunar.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Eco Mod

Normalden çok daha az enerji tüketen bütçe dostu “Eco” mod sayesinde saçlarınızı kuruturken de enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Motor türü: DC
  • Güç (Watt): 2200
  • Hız Ayarı: 2 Kademe
  • Isı Ayarı: 3 Kademe
  • Kablo Uzunluğu: 180 cm
  • Ağırlık: 849 Gram
  • İyon Kontrolü: Var
  • Dar Başlık: Var
  • Soğuk Hava: Var
  • Asma Kancası: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.