Grundig HD 8080 2300W Saç Kurutma Makinesi AC Motor Difüzör Başlıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dokunmatik Isı ve Hız Ayarı

Saç kurutma makinesinin tutma sapında yer alan dokunmatik kontrol paneli sayesinde 8 sıcaklık ve 7 hız ayarı arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Yüksek Performans Sağlayan AC Motor

Grundig, saç kurutma makinelerinde yer alan profesyonel AC motor sayesinde ileri seviye kurutma performansı gösterirken aynı zamanda cihazınızın kullanım ömrünü de uzatır.


3 Kademeli Sıcaklık Ayarı

Hız ve ısı ayarlarının yanı sıra 3 kademeli sıcaklık ayarı sayesinde saçlarınız için en uygun kurutma ayarını seçebilir, soğuk hava üfleme fonksiyonu ile fön çektiğiniz veya şekillendirdiğiniz saçlarınızın formunu daha uzun süre korumasına yardımcı olabilirsiniz.

Yüksek Üfleme Gücü Avantajı

2300W gücündeki motoru sayesinde yüksek çıkış gücü sağlayarak profesyonel saç kurutma makineleri gibi yüksek üfleme performansı gösterir. 2 kademeli üfleme hızı seçeneğinden istediğinizi seçebilir, sahip olmak istediğiniz saç modelini kısa sürede zahmetsizce elde edebilirsiniz.

Saçı Koruyan Seramik Izgaralar

Seramik kaplı hava çıkış ızgaraları, makineden gelen sıcak havayı eşit olarak dağıtır. Böylece kurutma ve şekillendirme aşamalarında saçınızın zarar görmesini önlerken ekstra parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Saçların Kabarmasını Önleyen İyonik Fonksiyon

Saç kurutma makinesi çalışırken etrafa yayılan negatif yüklü iyonlar, saçlarınızın kabarmasını ve elektriklenmesini önler. Grundig saç kurutma makinesi ile saçlarınızı kuruttuğunuzda çok daha parlak ve canlı bir görünüm elde edersiniz.

Dalgalı Saçlara Hacim Veren Difüzör Başlığı

Fön çekmenize yardımcı olacak dar başlığın yanı sıra dalgalı saçlara kolay şekil vermenizi sağlayacak olan difüzör başlığı, ince telli ve hacimsiz saçlara da ekstra hacim kazandırır.

Hijyenik ve Uzun Ömürlü Kullanım

Saç kurutma makinesinin hava çıkışının gerçekleştiği kısımda bulunan ızgaralar, kolaylıkla çıkarılabilir yapıdadır. Bu ızgaraların düzenli olarak temizlenmesi, saç kurutma makinesinin her zaman yüksek performans göstermesini sağlar.

Teknik Özellikler

  •       Kullanım Tipi: Profesyonel
  •        Motor Gücü: 2300W
  •        Hız Ayarı: 2 Kademe
  •        Isı Ayarı: 3 Kademe
  •        Seramik Izgara: Var
  •        Difüzör: Var
  •        İyon Teknolojisi: Var
  •        Soğuk Hava: Var
  •        Asma Kancası: Var
  •         Dar Başlık: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.