Philips BHD029/00 DryCare Essential Saç Kurutma Makinesi

5,0

Philips BHD029/00 DryCare Essential Saç Kurutma Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


1600 W Enerji Kullanımıyla 2100 W'lık Kurutma Performansı

Yeni fan tasarımı yalnızca 1600 W enerji kullanımıyla 2100 W'lık bir kurutma makinesinin kurutma performansına (ortalama 5 g/dk kurutma hızı) eşdeğer bir performansa ulaşmanızı sağlar. Bu da %23'lük enerji tasarrufuna eşittir*

Parlak, Elektriklenmeyen Saçlar İçin İyonik Bakım

İyonik bakım ile saçınızı anında canlandırın. Yüklü negatif iyonlar statik elektriklenmeyi önler, saçınıza bakım yapar ve kırıkları ortadan kaldırarak saçın daha parlak ve canlı olmasını sağlar. Sonuç kırıklardan arındırılmış, parlak ve elektriklenmeyen saçlardır.

Eşit Isı Dağıtımı Sayesinde Daha Az Aşırı Isınma

Eşit Isı Dağıtımı özelliği sayesinde saç kurutma makineniz, yüksek sıcaklıklarda bile saçınızı kuruturken ısıyı saçınıza her zaman eşit dağıtan, benzersiz şekilde tasarlanmış bir hava çıkışı kullanarak hassas bölgelerin zarar görmesini önler. Böylece üstün koruma sayesinde saçlarınızın aşırı ısınması önlenir, saçlarınız hep sağlıklı ve parlak kalır.

Tarzınızı Koruyan Soğuk Hava Üfleme

Olmazsa olmaz profesyonel bir ayar olan Cool Shot soğuk hava akımı sağlar. Şekillendirmenin ardından tarzınızı tamamlamak ve sabitlemek için kullanılır.

Tam Kontrol İçin 3 Isı ve 2 Hız Ayarı

Mükemmel bir stil yaratmak için ısı ve hız ayarlarını kolayca ayarlayabilir ve kontrol edebilirsiniz. Tam kontrol, hassas kurutma ve şekillendirme için 3 ısı ve 2 hız ayarı arasından seçiminizi yapın

Mükemmel Odaklanmış Hava Akışı İçin 12 mm Kurutma Başlığı

12 mm kurutma başlığı, hassas şekillendirme için hava akışını belirli alanlarda yoğunlaştırır. Rötuşlar yapmak ya da stilinizi ayarlamak için idealdir.

ThermoProtect Sıcaklık Ayarı

ThermoProtect ısısı ayarı, optimum kurutma sıcaklığıyla saçın aşırı ısınmasına karşı ekstra koruma sağlar. Saçlarınıza bakım yaparken, aynı güçlü hava akımıyla en iyi sonuçları elde edersiniz.

 

Özellikler

Başlık/Kurutma Başlığı: Evet
Ek parça sayısı: 1
Asma kancası: Evet
Soğuk Hava Üfleme: Evet
İyonik bakım: Evet

Servis
2 yıl garanti: Evet

Teknik spesifikasyonlar
Frekans: 50-60  Hz
Güç: 1600  W
Motor: DC Motor
Kordon uzunluğu: 1.8 m
Gerilim: 220-240 V

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BHD029/00 DRYCARE ESSENTIAL SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı