Remington D5216 Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Shine Therapy Saç Kurutma

Bu 2300 W kurutucu güç konusunda da gerçekten fark yaratıyor etkileyici hızdaki hava akışı ile mükemmel şekillendirme için hızlı sonuçları verir. Saçınızı şekillendirirken sıcak hava ızgarada dolaşarak standart bir saç kurutma makinesinden daha fazla iyon yayar.

Elektriklenmemiş Parlaklık

2 ek aparatıyla birlikte tamamlanan bu saç kurutma makinesi, saçınızın tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Fön başlığı, tam bir şekillendirme sağlamak için saç gövdesine güçlü hava akışı sağlar. Doğal kıvırcık ve dalgalı saçlı olanlar için difüzör elektriklenmeyi azaltır ve büyük hacim yaratır.

Maksimum Sonuç

Bu gelişmiş saç kurutma makinesi 2 farklı hız ayarına sahiptir ve böylece saç tipinize ya da isteğinize bağlı olarak hızını artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Eğer saçınız sertse ya da kıvırcıksa ya da az zamanınız varsa hız ayarını 85km/h olarak ayarlamanın tam zamanı. Eğer üfleme sırasında şekillendirme yapıyorsanız, maksimum sonuç için hızı düşürün.

Özellikler

  • İyon bakımı - elektriklenmemiş parlaklık için %90 daha fazla iyon
  • Güçlü 2300 W saç kurutma makinesi
  • 85 km / h – hızlı kurutma için güçlü hava akışı
  • 3 ısı / 2 hız ayarı
  • Soğuk çekim ayarı
  • Fön başlığı
  • Difizör
  • Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir arka ızgara
  • Asma halkası

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.