Remington D5408 Mineral Parıltılı Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mineral Parlak Saç Düzleştirici

Kuvars, Turmalin, Opal ve Ay taşı - 4x Doğal Kaynaklı Mineraller İçeren Gelişmiş Seramik Kaplı Izgaraya sahip Mineral Glow Saç Kurutma Makinesi, güzel ve şık sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Eflatun ve pastel mavi ombre kaplaması ile kendine özgü bir tarz ifade eder.

4 x Doğal Kaynaklı Mineral Kaynaklı Gelişmiş Seramik Kaplama

Mineral Glow Saç Kurutma Makinesinin ızgarasına 4x Doğal Kaynaklı Mineraller dahildir; Kuvars, Turmalin, Opal ve Aytaşı. Her fön makinesinde size güzel, şık ve parlak sonuçlar vererek, tarzınızla güvenle 'Hikayenizi' anlatabilirsiniz.

2200 W DC Saç Kurutma Makinesi

Kendi evinizin konforunda en iyi fönü yaratabilmek ister misiniz? Şimdi Mineral Glow 2200 W DC Saç Kurutma Makinesi sayesinde yapabilirsiniz. Hızlı ve Güçlü Kurutma Sonuçları sağlayarak, imza stilinizi hızlı ve zahmetsizce oluşturabilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.