Ventoso V3 MegaTurbo5500 Flexy Difüzörlü Verde Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Turbo Güçlü Motor

2500 W İtalyan Universal AC motor gücüne sahiptir. Üstün turbo motoruna sahip saç kurutma makinesi, profesyonel kullanımlar için üretilmiştir. Yüksek performansı ile evinizde profesyonel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sıfır Manyetik Kirlilik

Çift katmanlı izolasyon ile tasarlanan fön makinesi, aynı zamanda manyetik kirlilik yapmaz. Böylece saçlarınızı şekillendirirken bunu doğaya zarar vermeden yapabilirsiniz.

2 Kat Daha Etkin Şekillendirme

Sahip olduğu üstün performans ile saçlarınızı şekillendirirken istediğiniz sonucu en profesyonel şekilde almanızı sağlar. Aynı zamanda 2 farklı sıcaklık ve hız kademesi ile size en uygun ayarı seçebilirsiniz.

Anında Soğutma ve Çarpıcı Performans

Doğru hava çıkışını sağlayan seramik ızgarası ile üretilmiştir. Aynı zamanda anında soğutma sağlayan düğmesi bulunur. Tam 525 gram ağırlığa sahip saç kurutma makinesi ile en kolay tutuşu gerçekleştirebilirsiniz.

Test Edilmiş Sağlamlık

Avrupa CE standartlarına uygun yüksek performans ile üretilen saç kurutma ve fön makinesi, üstün güvenlik testlerinden geçmiş ve kalitesini kanıtlamıştır.

Üstün Özellikler

72,4 m3 hava akışına sahip olan cihazın 2 hız ayarı ve 4 sıcaklık ayarı bulunur. Farklı ayarlar ile çok yönlü şekillendirmeye imkan veren fön makinesi,  70,2 desibel ses limiti ile en sessiz şekilde çalışır.

Daha Hızlı Kurutma

Sahip olduğu ısıya dayanıklı dar ve geniş fön gagası ile saç kurutma işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirir. Böylece kısa sürede daha hızlı sonuçlar alarak mükemmel saçlara kavuşabilirsiniz.

Üstün Teknoloji

Saç kurutma ve fön makinesinde,  en yüksek kalitede nikel-krom rezistans kullanılmıştır. Sahip olduğu termostatı, yüzde yüz İtalyan güvencesi ile üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Model: V3 MegaTurbo5500 Verde
  • Güç: 2500 W
  • Isı Ayarı: 4 Kademe
  • Hız Ayarı: 2 Kademe

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.