Ventoso V5 Silex5000 2500 W Flexy Difüzörlü Profesyonel Fön Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzun Süre Yüksek Performans Sağlayan Güçlü Motor

2500 Watt güce sahip olan yüksek devirli AC motor sayesinde yüksek sıcaklıktaki yoğun kullanımda bile üstün performans gösterir. Bu sayede saçlarınıza dilediğiniz gibi şekil verebilir, acil saç kurutma için de cihazın turbo gücünden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel Saç Şekillendirme için Hız ve Sıcaklık Kademeleri

4 farklı sıcaklık ve 2 farklı hız ayarı ile hem saç kurutma hem de saç şekillendirme işlemlerinizi tıpkı bir profesyonel gibi gerçekleştirebilir, zengin ısı seçenekleri sayesinde saçlarınıza dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Düşük Sesli Çalışma Avantajı

Profesyonel fön makinelerine kıyasla 63 dB ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışır. Bu sayede çevreye rahatsızlık vermeden de saçlarınız ile ilgilenebilir, cihazı sabahın erken saatlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Anında Soğutma Fonksiyonu

Yüksek sıcaklık ayarında uzun süre çalışma sonrasında hem sizin rahatlamanız hem de saçlarınızın şeklini daha uzun süre koruması için anında soğutma sağlayan tuşu sayesinde konforlu bir kullanım sunar.

Dar Uç ve Difüzör Aparatları ile Profesyonel Etki

Kıvırcık ve yoğun dalgalı saçları daha etkili bir şekilde kurutmak ve doğal olarak şekillendirmek için difüzör başlığı bulunur. Bunun yanı sıra, makine ile birlikte gelen dar başlık, saçlarınızı düzleştirmenize ve hacimli fön çekmenize yardımcı olur.

Temizlenebilir Hava Çıkış Filtresi

Kolaylıkla yerinden çıkarılabilen hava çıkış filtresi, düzenli olarak temizlendiğinde cihaz uzun yıllar boyunca yüksek performans göstermeye devam eder. Hava çıkış filtresini sadece suya tutarak tozlarından arındırmanız yeterlidir.

Konforlu Kullanım Sağlayan Çift Gövde İzolasyonu

Fön makinesinin gövdesinde yer alan çift yönlü izolasyon uygulaması sayesinde yüksek sıcaklık ayarında uzun süre çalışsa bile gövdede ısınma meydana gelmez. Bu da hem cihaz ömrünü korur hem de konforlu bir kullanım sağlar.

Göz Alıcı Zarif Tasarım

İtalyan zarafetinin bir yansıması olan tasarımı ile göz dolduran fön makinesi, uzun flexy kablosu ve konforlu bir tutuş sağlayan tutma sapı ile dikkat çeker.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Tipi: Profesyonel
 • Güç: 2500 W
 • Sıcaklık Ayarı: 4 Kademeli
 • Hız Ayarı: 2 Kademeli
 • Hava Akışı: 81 m3/saat
 • Termostat Sıcaklık: max. 155˚C
 • Ses Seviyesi: 63dB
 • Kablo Uzunluğu: 3 m
 • Ağırlık: 550 gr
 • Hava Filtresi: Var
 • Anında Soğutma Tuşu: Var
 • Difüzör: Var
 • Dar Başlık: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.