Babyliss C260E Su Dalgası (Wag) Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Parlak Görünüm Kazandırır

Üç silindir plakaları ile saçlarınızda en doğal su dalgalarını yaratın. Titanyum seramik kapalaması ile ısıyı eşit dağıtarak saçın zarar görmesini engeller, parlak bir görünüm kazandırır. Kuaförler tarafından kurulan ve yıllardır ideal sonuçları müşterile sunmak ve kaliteli ürünleri yapmak için çalışan bir markadır.

Babyliss Saç Maşalarıyla Ayrıcalıklı Güzellik

Daha belirgin bukleler oluşturmanın yanında titanyum seramik malzemeden oluşması saçların nem kaybının olmasını engellemesinin yanı sıra saçların elektriklenmesini de engelliyor. Saçlarınızı şekillendirirken slikon aparatı sayesinde rahatça yukarıdan da tutabilir, ısının cildineze temas etmesini önleyebilirsiniz 57x100 mm çapındaki uzun ve geniş plakaların bir diğer olumlu özelliği ise saç şekillendirirken fazladan zaman kazandırması kısa süre içerisinde şekillendirme işlemi tamamlanabiliyor.

Özellikler

  • Ayarlanabilir termostat
  • Entegre açma/kapama düğmesi
  • Maksimum Isı  200 °C
  • Ayarlanabilir termostat
  • Hızlı ısınma
  • Isı ayarları: 3
  • Seramik ısıtma sistemi
  • Enerji yönetimi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.