Babyliss C338e Pro 180 Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 18.11.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Babyliss C338e Pro 180 Saç Maşası

Ekstra büyük (38mm) boy gövde Kaymayı kolaylaştıran, eşit ısı dağılımı sağlayan aynı zamanda da saçı yüksek sıcaklığa karşı koruyan sublimtouch kaplama bulunmaktadır. Saç tipine göre 10 ısı ayarı (150-180°c arasında) yapılabilmektedir.

Ürün Performans

Isı iletmeyen silikon uç ile saçlarınızı şekillendirirken cihazın üst kısmından tutabilir, ısının cildinize temas etmesini önleyebilirsiniz. Isı korumalı stant Işıklı çalışma göstergesi Sublim touch kaplama Hızlı ısınma 100 saniye içerisinde kullanıma hazır hale gelir.12 saniyede pürüzsüz bukleler oluşturabilirsiniz. Soğuk hava düğmesi 2.5 metre kablo 2.5 metre uzunluğunda döner kablo rahat kullanım sunarken, 360° dönebilme özelliği sayesinde takılma sorunlarını önler.Bu sayede kablo içindeki bakır teller kopmaz, kırılmaz. 3 sıcaklık ayarı 160°c - 200°c arası 3 ısı ayarı Otomatik kapanma tasarlanmıştır .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYLİSS C338E PRO 180 SAÇ MAŞASI
Üretim Yeri
Çin
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Isı Kademesi
BELİRTİLMEMİŞ
Isı Ayarı
VAR
Otomatik Kapanma
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Çapı/ Maşa Boyutu (cm)
70 MM - 375 MM - 131 MM
Marka
BABYLISS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok