Ventoso EPS319 38 mm Titanyum Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.10.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saçlarınız Değerlidir

Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası, saçlarınıza en az sizin kadar değer verir. Saçlarınızı zarar vermeden şekillendirebilmeniz için tasarlanan ürün, ince ya da kalın telli saç fark etmeksizin mükemmel buklelere kavuşmanızı sağlar.

Ev Konforunda Profesyonel Şekillendirme

Model, 38 mm uzunluğundaki plakasıyla mükemmel şekillendirme deneyimi sunar. Ev konforunda profesyonel kalitede şekillendirme yapabilmenizi mümkün kılan maşa sayesinde kuaföre gitmenize gerek kalmaz.

Ayarlanabilir Sıcaklık Avantajı

Vetoso saç maşası, 140°C ilâ 220°C arasında çalışır. Sıcaklık ayarı, cihazın üzerinde yer alan düğme üzerinden kontrol edilebilir. Geniş sıcaklık aralığı ile hem ince hem de kalın telli saçlar zarar görmeden sağlıklı biçimde şekillendirilebilir.

Hızlı Isınma

Ürün, sadece 30 saniyede ayarladığınız sıcaklığa gelir. Hızlı hazırlanmanız gereken durumlarda büyük avantaj sunan hızlı ısınma, günümüzün yoğun ve koşturmalı dünyasında saçlarınızın daima hazır ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Titanyum Kaplama ile Gelen Güzellik

Maşanın plakaları titanyum materyal ile kaplıdır. Güçlü ve hafif yapısıyla profesyonel kullanıcılardan tam not alan titanyum kaplı maşada sıcaklık eşit ve hızlı biçimde yayılır.

Sabit Sıcaklık

Ventoso maşa, kullanım süresince sıcaklığın ayarladığınız değerde sabit kalmasını sağlayan ve fazla ısınmayı engelleyen PTC heater teknolojisi ile donatılır. Böylelikle saçlarınız aşırı ısınmadan dolayı zarar görmez.

Otomatik Kapanma

Maşayı açık unutma endişesine son veren Ventoso teknolojisi ile saç maşanız, açıldıktan 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

İşlevsel Kullanım

Kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran modelde 2,7 metre uzunluğunda 360°C dönebilen kablo kullanılır. Prizden uzak olduğunuz durumlarda bile ergonomik şekillendirme performansı sunan ürün, 100 V-220 V arasındaki çoklu gerilim seçeneği ile sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Plaka Uzunluğu: 38 mm
  • Gösterge Paneli: LED
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Kablo Uzunluğu: 2,7 metre
  • Sıcaklık Ayarı: Var  (140° - 220°C)
  • Plaka Materyali: Titanyum

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EPS319 38 MM
İyon Özelliği
YOK
Üretim Yeri
Çin
Dijital Ekran
YOK
En Düşük Isı
140 DERECE
En Yüksek Isı
220 DERECE
Isı Kademesi
VAR
Isı Ayarı
VAR
Hızlı Isınma
VAR
Kilit Sistemi
YOK
Sesli Uyarı
YOK
Otomatik Kapanma
VAR
Plaka Malzemesi
TİTANYUM
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VENTOSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok