Ventoso EPS319 38 mm Titanyum Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saçlarınız Değerlidir

Ventoso titanyum kaplı profesyonel saç maşası, saçlarınıza en az sizin kadar değer verir. Saçlarınızı zarar vermeden şekillendirebilmeniz için tasarlanan ürün, ince ya da kalın telli saç fark etmeksizin mükemmel buklelere kavuşmanızı sağlar.

Ev Konforunda Profesyonel Şekillendirme

Model, 38 mm uzunluğundaki plakasıyla mükemmel şekillendirme deneyimi sunar. Ev konforunda profesyonel kalitede şekillendirme yapabilmenizi mümkün kılan maşa sayesinde kuaföre gitmenize gerek kalmaz.

Ayarlanabilir Sıcaklık Avantajı

Vetoso saç maşası, 140°C ilâ 220°C arasında çalışır. Sıcaklık ayarı, cihazın üzerinde yer alan düğme üzerinden kontrol edilebilir. Geniş sıcaklık aralığı ile hem ince hem de kalın telli saçlar zarar görmeden sağlıklı biçimde şekillendirilebilir.

Hızlı Isınma

Ürün, sadece 30 saniyede ayarladığınız sıcaklığa gelir. Hızlı hazırlanmanız gereken durumlarda büyük avantaj sunan hızlı ısınma, günümüzün yoğun ve koşturmalı dünyasında saçlarınızın daima hazır ve bakımlı görünmesine yardımcı olur.

Titanyum Kaplama ile Gelen Güzellik

Maşanın plakaları titanyum materyal ile kaplıdır. Güçlü ve hafif yapısıyla profesyonel kullanıcılardan tam not alan titanyum kaplı maşada sıcaklık eşit ve hızlı biçimde yayılır.

Sabit Sıcaklık

Ventoso maşa, kullanım süresince sıcaklığın ayarladığınız değerde sabit kalmasını sağlayan ve fazla ısınmayı engelleyen PTC heater teknolojisi ile donatılır. Böylelikle saçlarınız aşırı ısınmadan dolayı zarar görmez.

Otomatik Kapanma

Maşayı açık unutma endişesine son veren Ventoso teknolojisi ile saç maşanız, açıldıktan 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

İşlevsel Kullanım

Kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran modelde 2,7 metre uzunluğunda 360°C dönebilen kablo kullanılır. Prizden uzak olduğunuz durumlarda bile ergonomik şekillendirme performansı sunan ürün, 100 V-220 V arasındaki çoklu gerilim seçeneği ile sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Plaka Uzunluğu: 38 mm
  • Gösterge Paneli: LED
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Kablo Uzunluğu: 2,7 metre
  • Sıcaklık Ayarı: Var  (140° - 220°C)
  • Plaka Materyali: Titanyum

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.