Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose 28mm Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saçlarınız Çok Değerli

Ventoso Premium yeni tasarlanan inci kahvesi ve şampanya pembesi renkleri ile saç şekillendirmeyi farklı bir boyuta taşır. Şık tasarımının yanı sıra, saçınıza gösterdiği özen ile dikkat çeker.

Özel Tasarım Kutusu ile Her Zaman Yanınızda

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose seramik kaplı profesyonel saç maşası, özel olarak tasarlanan saklama kutusuna sahiptir. Böylece ürünü kullanmadığınızda oldukça şık kutusunda güvenle saklanabilir.

Premium Seramik Kaplama

Özel premium seramik kaplaması ile saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda ısıdan kaynaklı zarar görmesinin de önüne geçer.  28mm kalındığında ve 182x28mm çapındaki saç maşası, saçınızda harika bukleler oluşturmak için en uygun kalınlıkta üretilir. ince veya kalın telli farketmeksizin tüm saç tiplerinde aynı mükemmel sonucun alınmasını sağlar. Isıyı yüzeye eşit şekilde dağıtan seramik kaplama, saçlarınızın yanmasını engeller.

Maşanız 30 Saniyede Kullanıma Hazır

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose, 30 saniyede çok hızlı bir şekilde ısınarak kullanımınıza hazır hale gelir. Zamanı kıymetli olan kadınlar için biçilmiş kaftan olan ürün, yüksek performansı ile göz doldurur.

220 Dereceye Kadar Isınma İmkanı

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose saç maşası kullanıcısına 160C-220C aralığında ısı ayarı yapılma imkanı tanır. Saç tipine ve yoğunluğuna göre istenen ısıya getirerek şekillendirme yapılabilir. Ürünün fazla ısınmasını engellemek amacıyla ısıyı sabit tutmak için PTC heater donanımını barındırır.

LED Gösterge ile Kontrol Sizde

Saç maşasının yüzeyinde bulunan LED gösterge sayesinde cihazın ısı derecesini kontrol edebilir ve tuşlar yardımıyla istenen ısı seviyesine kolaylıkla getirebilirsiniz.

Özel Yanmaz Metal Ayak

Ventoso Premium 28 mm saç maşası, saç şekillendirme sonrasında veya işlem sırasında güvenle bırakılması için özel yanmaz metal ayaklar barındırır.

360 Derece Dönebilen Kablo

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champange Rose saç maşası, 2.5 metre uzunluğunda 360 derece dönebilen kabloya sahiptir. Bu sayede işlem sırasında kablonun dolanmasının önüne geçilir.

Özellikler

  • Maksimum Sıcaklık: 220C
  • Maşa Çapı: 28mm
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Plaka Materyali: Seramik
  • Çoklu Gerilim Seçeneği: (100V-220V)
  • Otomatik Kapanma: 60dk

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.