Kurumsal Siteye Git

Bireysel Standart İnternet Tarifesi

Bireysel STD İnternet Tarifesi nedir?
Active
Bireysel STD İnternet Tarifesi, faturalı MGB hattında herhangi bir internet paketi olmadan da internet bağlantısı yapabilen yeni MGB tarifesidir. Hattın MGB apn’i açık olarak gelmektedir. Tablet, Wifi modem vb cihazlara takıldığı an internet kullanımı yapabilmektedir.
Bireysel STD İnternet Tarifesinin sabit bir ücreti var mıdır?
Active

Bireysel STD İnternet Tarifesinin aylık sabit ücreti 19,90 TL’dir. 19,90 TL’lik aylık sabit ücret karşılığında her ay 1 GB’lık ilk kullanım için ek bir ücret alınmayacaktır.

Bireysel STD İnternet Tarifesinde kullanım nasıl ücretlendirilecektir?
Active

Tarifenin aylık sabit ücreti 19,90 TL olup her ay ilk 1 GB’lık kullanım ücretlendirilmemektedir. İlave her 1 GB’lık kullanım KDV ve ÖİV dahil 19,90 TL’dir.

Bu ücretler yurt içinde geçerlidir.

Bireysel Süper İnternet Tarifesinde bulunan bir abone Bireysel STD İnternet Tarifesine geçiş yapabilecek midir?
Active

SMS ile tarife değişikliği yapılabilirsiniz. Bunun için data hattından BRYSL STD INT yazarak 8108’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Tarife geçişiniz hemen gerçekleşecektir. Gönderilen SMS ücretsizdir.

Bireysel STD İnternet Tarifesi'nde bulunan bir abone Bireysel Süper İnternet Tarifesine geçiş yapabilir mi?
Active

Bireysel STD İnternet Tarifesi'ndeki bir hat Bireysel Süper İnternet Tarifesi'ne geçiş yapamamaktadır.

Belli bir miktar paketsiz kullanımdan sonra kontratlı bir paket alındığında ücretlendirme nasıl olacaktır?
Active

Bir aylık dönem içerisinde sabit ücret kapsamında sunulan 1 GB 'lık kotanın aşılması durumunda , 1 GB 'lık kullanım hakkı sunulan paketler hattınıza tanımlanır ve ilave her 1 GB 'lık kullanımlarınız için 19,90 TL ücret yansıtılır. Tanımlanan 1 GB 'lık paket kotasından daha az (örn. 500 MB) kullanım yapılması,  ücreti değiştirmez. Aynı ay içerisinde kontratlı data kampanyasına veya kontratsız data paketine katılım yapmanız durumunda faturanıza , 19,90 TL (kullanım ücreti) + data paket/kampanya ücreti yansıtılacaktır. Bir sonraki ay ise sabit ücret alınmayacak ve katılmış olduğunuz kampanyanın ücretini ödemeye devam edeceksiniz.

Hangi şartlarda tarife değişikliği yapılamaz?
Active

Herhangi bir aktif kontratlı data kampanyası olan hatlar tarife değişikliği yapamaz

Bireysel STD İnternet Tarifesi'ndeki bir abone kontratlı kampanyası veya internet paketi bittiğinde nasıl ücretlendirilecektir?
Active

Kontratlı kampanya sonrasındaki ücretlendirme metodu kampanyaya veya kullanmakta olduğunuz pakete göre değişiklik gösterebilir. Paket ve kontrat sonrası ücretlendirme paket ve kampanya sözleşmesinde belirtildiği şekilde olacaktır.

Kapat
Yardım ister misiniz?