Kurumsal Siteye Git

TV+

TV+

TV+'ta her duyguya yer var. Ödüllü filmlerden, popüler dizilere, maçlardan, animasyonlara izlenecek ne varsa hepsi TV+'ta.

Kredi Kartı İle Al

Sporun Kalbi TV+'ta Atıyor

İtalya Serie A, NBA, Formula 1, teniste grand slamlar, MotoGP ve dövüş sporları TV+'ta. Üstelik geri-al izle özelliğiyle heyecan dolu karşılaşmaları tekrar izle.

Soluksuz izleyeceğiniz diziler, filmler ve belgeseller TV+'ta

The Catastrophe, Dublin Murders, DES, Victor Lessard, Saklı Dünyalar, Beyond Appearances ve fazlası tüm bölümleriyle TV+'ta.

TV Keyfi Şimdi İster Cepte, İster Web'te/Tablet'te, İster Smart TV'de

TV+ ile evinizden, Smart TV'nizden, telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.

Kaçırdım Derdine Son

Üstelik gün içinde kaçırdığınız programları kaydetmediyseniz bile tüm cihazlarınızdan geriye alıp seyretme özgürlüğü TV+'ta.

TV+ Çocuk

Çocuklar için en güvenli çizgi film ve animasyonlar TV+ Çocuk'ta. Çocuğunuz TV+'ta yer alan popüler çizgi filmler ve animasyonlar ile keyifle vakit geçirecek.

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

TV+'ı, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğiniz TV+ mobil uygulaması üzerinden, uyumlu smart tvlerden veya tvplus.com.tr alan adlı web sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz.

 • Mobil ve Tablet Uygulamaları Üzerinden TV+’ı Kullanmak için;

Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirmelisiniz.
Önemli Not: IOS işletim sistemi için IOS 11.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar, Android işletim sistemi için Android 5.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar desteklenmektedir.

TV+ uygulamasını indirmek için tıklayınız!

Uygulamayı indirdikten sonra, Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimizden faydalanabilmek için eğer halen TV+ üyesi değilseniz, üyelik seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapmanız gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlerini Ücretlendirme bölümünden öğrenebilirsiniz.

Önemli Not: iOS işletim sistemine sahip Turkcell'liler ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, TV+ mobil uygulamasını indirdikten sonra, uygulamanın içerisinde “Paketler” sayfasında yer alan “Apple Store veya Google Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olabilirler. Üyeliğini mobil uygulamalardan başlatan kullanıcılarımız, mevcut üyelikleriyle web sitesi üzerinden de içerikleri izleyebilirler.

Tüm bu işlemler sonunda, canlı TV kanallarını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, heyecan spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

 • Websitesi Üzerinden TV+’ı Kullanmak için;
İnternet tarayıcının adres bölümüne tvplus.com.tr yazıp ve enter’a basınız.

Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan "Giriş Yap" butonuna tıklayınız. Açılan "Üye Giriş" sayfasında Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimizden faydalanabilmek için eğer halen TV+ üyesi değilseniz, üyelik seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapmanız gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlerini Ücretlendirme bölümünden öğrenebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sonunda, canlı TV kanallarını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, heyecan spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Servis Detayları

ANA PAKET BİLGİLERİ

Faturaya Yansıt Paketleri :

Yıllık Premium TV+ Paketi : 12 ay kalma sözüne Premium TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Premium içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 8GB internet hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web sitesinden veya Turkcell Uygulaması uygulamasından abone olabilirler. Yıllık Premium TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 19,99 TL'dir.

Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 24,99 TL'dir. Turkcell Bireysel hat sahipleri bu paketten yararlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından ya da PREMIUMTVPLUS yazıp 2200'a SMS atarak satın alabilirsiniz.

Apple & Google Play Store Paketleri :

Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 24,99 TL'dir. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için TV+ uygulaması içinden Apple & Google Play Store’dan satın alabilirsiniz.


Kredi Kartı Paketleri :
Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası  24,99 TL'dir. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için tvplus.com.tr web sitesinden kredi kartı ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 
Yıllık Premium TV+ Paketi:  150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını 12 taksitli olarak 16.99 TL/Ay ya da tek çekim olarak 203.88 TL'ye satın alabilirsiniz. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için tvplus.com.tr web sitesinden kredi kartı ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 
Ücretlendirme
​​​
TV+ Paketleri

Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Paket Ücretleri:

​Paketler*​Paket İçeriği​Ücret
Premium TV+ Paketi 
 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler,  NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası​​nı izleyebilirsiniz.
24,99 TL / Ay
Giriş TV+ Paketi 

 • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
Premium kanalları izlemek için Premium TV+ Paketini ya da Yıllık Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz.
 ​
21,99 TL / Ay


Yıllık Premium TV+ Paketi (TV+’a özel 8 GB interneti içinde)**​​​​
 • ​Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası​​nı izleyebilirsiniz.​​
19,99 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)​​​​

* Turkcell “Faturama Yansıt” ödeme seçeneği olan paketlerden sadece Turkcell Bireysel aboneler yararlanabilir.
**  Yıllık Premium TV+ Paketinden sadece Turkcell Bireysel Faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. 
***Aylık TV+ Paketleri abone tarafından iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir.​​​​
**** Yıllık Premium ve Yıllık Giriş TV+ üyeliği olan aboneler 12 ay kontrat bitiminden sonra aylık pakete üyeliği ile devam eder. Yıllık Premium TV+ paketi kontrat bitimi sonrası aylık Premium TV+ paketi devam üyeliğine + 1 GB TV+'a özel data paketi ile beraber 17,99 TL, Yıllık Giriş TV+ paketi kontrat bitimi sonrası aylık Giriş TV+ paketi üyeliğine +1 GB TV+'a özel data paketi ile beraber 15,99 TL ile devam eder.
***** Yıllık Giriş TV+ Paketi 10,99 TL teklifimiz 02.09.2021 00:00 itibariyle satışa kapatılmıştır.
***** Yıllık Premium, Yıllık Giriş TV+ ve Avantajlı Yıllık Premium TV+ üyeliği olan aboneler 12 ay kontrat bitiminden sonra aylık pakete üyeliği ile devam eder.  
 ****** 30​ Eylül 2021 tarihinden sonra Yıllık Premium TV+ ve Avantajlı Yıllık Premium TV+ paketi kontratı biten aboneler aylık Premium TV+ paketi devam üyeliğine  17,99 TL, Yıllık Giriş TV+ paketi kontratı biten aboneler aylık Giriş TV+ paketi üyeliğine  15,99 TL ile devam eder.
****** 1. Aralık 2021 tarihinden sonra Yıllık Premium TV+ ve Avantajlı Yıllık Premium TV+ paketi kontratı biten aboneler aylık Premium TV+ paketi devam üyeliğine  24,99 TL, Yıllık Giriş TV+ paketi kontratı biten aboneler aylık Giriş TV+ paketi üyeliğine  21,99 TL ile devam eder.
****** 20 Aralık 2021 tarihinden itibaren Premium TV+ 1GB Paketi, Premium TV+ Paketi, Premium TV+ Devam paketlerinden herhangi birine sahip aboneler 24,99 TL olarak ücretlendirilecektir. Giriş TV+ 1GB, Giriş TV+ Paketi, Giriş TV+ Devam Paketine sahip abonelerden herhangi birine sahip aboneler ise 21,99 TL olarak ücretlendirilecektir.
Premium ve Giriş Devam paketlerine 30 Eylül 2021 sonrasında geçen abonelere TV+'ta geçerli 1 GB data verilmemektedir.

Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

​PaketlerPaket İçeriği​Apple Store*​Google Play Store**​
Premium TV+ Paketi​
 • ​Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası​​​nı izleyebilirsiniz.
24,99 TL / Ay​​24,99 TL / Ay​​

* Apple Store üzerinden Turkcell Bireysel, Turkcell Kurumsal ve diğer operatörler aboneleri yukarıdaki paketleri alabilirler.
** Google Play Store’dan Turkcell Kurumsal ve diğer operatör aboneleri yararlanabilir.
 
tvplus.com.tr Kredi Kartı Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

​PaketlerPaket İçeriği​Kredi Kartı​
Premium TV+ Paketi​
 • ​Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası​​​​​nı izleyebilirsiniz.
​24,99 TL / Ay​​​

​Yıllık Premium TV+ Paketi
 • ​​Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası​​​​​nı izleyebilirsiniz.​
Tek Çekim 203.88 TL ya da 12 Taksit ile 16.99 TL / Ay​

 • Turkcell Bireysel, Turkcell Kurumsal ve diğer operatörler aboneleri tvplus.com.tr web sitesi üzerinden alabilirler. 
 • Kullanıcılar tvplus.com.tr adresi üzerinden ilk kez giriş yapıyorsa, uygun paket çıkarılır ve kredi kartı ile satış imkanı sunulur. Eğer kullanıcı Turkcell bireysel hat sahibi ise ek olarak faturaya yansıt ödeme yöntemine sahiptir. 
 • İlk 3 ay 9,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart ücreti olan 24,99 TL/Ay olarak devam edecektir. Üyeliklerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemezler.
 • Kampanyadan indirimli dönemde (Aylık 9,99TL öderken) iken ayrılan kullanıcılar, yeniden üyelik yaptıkları taktirde ilk üyeliklerindeki ilk 3 ayı doldurmasalar bile normal üyelik ücreti olan 24,99 TL/ay ücretinden üyeliklerine devam ederler.
 • TV+ Premium TV+ Paketi satın alan kullanıcılar, iptal talebi yaptıkları ilgili üyeliğin dönem sonuna kadar üyeliklerinden faydalanabilirler.
 •  Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönem sonuna kadar faydalanmaya devam edebilirler.
 • Lifecell TV A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya sınırlı süre için geçerlidir. Lifecell TV A.Ş. kampanyayı dilediği zaman abone alımına kapatabilir. 
 • Turkcell kurumsal kullanıcılarının Google Play ve/veya App Store paketleri var ise kredi kartı ile satın alım yapamazlar. Üst paket geçişlerini tvplus.com.tr üzerinden yapmak istediklerinde, mevcut paketlerini iptal etmeleri için ilgili store’a yönlendirilirler.​
 • İlk 3 ay 9,99 TL/Ay Kampanyası 14.02.2022 tarihi itibariyle sona ermiştir.
Yıllık Premium TV+ Paketi Kampanya Koşulları

 • Bu kampanya sadece web.tvplus.com.tr sitesi üzerinden yapılacak kredi kartı ile Yıllık TV+ Premium Paketi satın alımlarda geçerlidir.
 • Bu paket özelinde yalnızca Tek Çekim ve 12 Taksit imkanları sunulmaktadır.
 • Tek Çekim seçeneği tüm kredi ve banka kartlarında; 12 Taksit seçeneği ise yalnızca Paraf, World, Axess ve Bonus kredi kartlarında geçerlidir.
 • Bu kampanya kapsamında Yıllık TV+ Premium Paketi satın alan kullanıcılar, iptal talebi yaptıkları ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar üyeliklerinden faydalanabilirler. Kullanıcılar herhangi bir cayma bedeli ödemezler.
 • Yıllık TV+ Premium Paketi kendi dönemi sonunda, kullanıcı tarafından herhangi bir iptal ya da değişiklik talebi olmaması durumunda, otomatik olarak ödeme yapılan kart üzerinden yenilenecektir.
 • Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar faydalanmaya devam edebilir.
 • Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
 • Lifecell TV Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanyayı dilediği zaman abone alımına kapatabilir.
Kullanım Ücret Detayları:
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell Bireysel Faturalı aboneler mobil ödeme ya da faturaya yansıtarak başlattığı aboneliklerde; TV+ paketlere dönem içerisinde abone olunması ya da dönem içerisinde iptali halinde, paketin TV+ içerik bedeli tam ücret olaran yansıtılır ve TV+ içeriğini dönem sonuna kadar izleyebilirler. Paketin TV+'ta geçerli GB faydası ise dönem içerisindeki iptali halinde TV+ta geçerli GB faydası anında iptal olur ve kullanıldığı gün kadarlık kısmı abonenin faturasına yansır. Turkcell Bireysel Ön Ödemeli aboneler, TV+ paketlere abone olması durumunda paketin TV içerik ve TV+'ta geçerli GB faydası ücreti tam olarak yansıtılmaktadır.
 • TV+ internet hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Kirala İzle / Satın Al İzle içerikleri ücretleri, mobil uygulamalardan “Apple Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak alım yapıldığında ise ilgili Apple Store veya Google Play fatura işlemlerinize, tvplus.com.tr web sitesi üzerinden alım yapıldığında ise kredi kartınıza yansıtılır.

Erken İptal Ücreti : Yıllık Giriş TV+ Paketi veya Yıllık Premium TV+ paketi üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanım süresi boyunca verilen indirim tutarı erken iptal bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
Diğer Paketler :
 • Herkes İçin TV+ Paketi: 16,99 TL/ay
 • Temel TV+ Paketi : 14,99 TL
 • Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi : 27,99 TL/ay - 25​ saat kayıt süresi içinde.
 • Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi : 37,99 TL /ay - 25 saat kayıt süresi içinde.
 • Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi : 40,99 TL/ay
 • Kurumsal Giriş TV+ 30 GB Paketi : 52,99 TL/ay
 • Temel TV+ 5 GB Paketi : 18,90 TL​​/ay
 • Mini TV+ Paketi : 7,90 TL​​/ay

Veri (Data) Bağlantı Ücreti

 • Paketiniz içerisindeki internet faydanız bittikten sonra TV+'a mobil internet üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1 GB veya 10 GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Paket dahilinde TV+'a özel  internet paketleri, sadece abonelik yapılan hattın takılı olduğu cihaz üzerinden izlendiğinde geçerlidir. Servisin farklı cihazlarda kullanımında mobil internet üzerinden yapılan izlemeler ilgili operatörün mobil internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.
 • TV+ internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve TV+ izlemeye devam edebilirler. TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
 • Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. , TV+ hizmet koşullarında, kapsamında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Nasıl İptal Ederim?
Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için: 
 • Temel TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TEMELTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilir, 
 • Premium TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Premium TV+ Paketi'ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTVPLUS yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTVPLUS yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Canlı TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Full TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL FULLTV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 10 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV10 yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 15GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV15GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 8 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV8GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Full TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL FULLTV yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ Paketi 30 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Yepyeni Canlı 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Yepyeni Canlı 10 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Temel TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TEMEL5GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Yıllık Giriş, Yıllık Premium veya diğer yıllık paketleri iptal etmek için Turkcell İletişim Hizmetleri 532'yi arayarak yada Turkcell Mağazalarına ziyaret edip iptal edebilirsiniz.
 • Aylık paketleri iptal etmek için SMS ile, Turkcell İletişim Hizmetleri 532'yi arayarak, Turkcell Mağazalarını ziyaret ederek ya da TV+ ve Digital Operatör uygulamaları üzerinden iptal edebilirsiniz.
Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için:
Apple Store & Google Play üzerinden uygulama içi satın alma seçeneği ile alınan paketlerin, satın alım cihazlarına uygun “Apple Store veya Google Play Store” hesapları üzerinden iptalleri gerçekleştirebilirler.
tvplus.com.tr üzerinden Kredi Kartı Ödeme Seçeneği ile Alınan Paketlerin İptalleri için : 

tvplus.com.tr üzerinden kredi kartı ile satın alma seçeneği ile alınan paketleri tvplus.com.tr'deki hesapları üzerinden iptalleri gerçekleştirebilirler.

Daha Fazla Bilgi
 • TV+ servisi Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • TV+’da kiraladığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde istediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.
 • TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200'a gönderilmesi yeterlidir.
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?