Paycell

Paycell

Paycell, banka değil kanka!

Ücretsiz

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

Paycell Uygulaması’nı, App store ve Google Play Store’dan indirip hemen kullanmaya başlayabilirsin. Operatör bağımsız herkes Paycell Uygulaması’nı kullanılabilir. Uygulamaya kayıt işlemlerini tamamlandıktan sonra ödeme yöntemini eklemen yeterli. Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde Paycell ile ödeme yapabilirsin.

Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinde kullanılmaktadır.

Anlaşmalı işyerlerinde ödeme yöntemi olarak tüm bankalara ait kredi kartlarını, Paycell Kart’ını ve Paycell Dijital Para’nı kullanabilirsin. Hattı mobil ödemeye açık olan tüm Turkcell kullanıcılarına, mobil ödeme de bir ödeme aracı olarak görüntülenir.

Servis Detayları

Paycell, tüm operatör müşterilerine açık Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformudur.

  • Tüm bankaların Türkiye’den alınan Visa, Master Card, Troy ve American Express markalı kredi kartları saklanabilir.
  • Operatörlerinden bağımsız olarak tüm Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri, anlaşmalı üye iş yerlerinde Paycell’i kullanabilir.
  • Turkcell müşterileri harcamalarını, faturalarına yansıtarak veya TL bakiyelerinden düşerek de gerçekleştirebilir.
  • Paycell platformu online ve yüz yüze alışverişleri destekleyen kapsayıcı bir ödeme çözümüdür.
  • Cep telefonu numaranız ile kart numaranız ve diğer ödeme yöntemleriniz eşleştirilmektedir. Böylece ödemeleriniz bi’ numaranıza bakar.
  • Tüm müşteri verileri, şifrelenerek ve güvenlik standartlarına uyumlu olarak saklanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular