Kurumsal Siteye Git

Dijitale Özel Paket Yenileme Kampanyası

Dijitale Özel Paket Yenileme Kampanyası
Faturanıza ilk 3 ay 5 TL indirim!
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Dijitale Özel Paket Yenileme Kampanyası

​Dijital operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 20 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelerin faturasına ilk 3 ay 5 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan katılım kriterini sağlayan müşteriler faydalanabilecektir.

Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 17 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 33 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 83’tan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 49’un üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

Katılım Kriterleri
  • 28.04.2022 tarihinden itibaren Dijital Operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 25 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelere faturasına ilk 3 ay 5 TL indirim uygulanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için mevcutta bireysel postpaid paketlerde olup, yine bireysel postpaid paketlerden birine geçilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanılabilir. Kampanyadan aşağıdaki kriterleri sağlayan Turkcell bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilecektir: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 17 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 33 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 83’tan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 49’un üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler. İndirim alan abonelerin kontratlarını iptal etmeleri veya daha az ücret ödeyeceği bir pakete geçtiği durumunda verilen indirim iptal olacaktır.
  • 17.02.2022 tarihinden itibaren dijital operatör ve turkcell.com.tr üzerinden mevcut paketinden 20 TL ve üzeri fazla ücret ödeyeceği bir pakete geçiş yapan abonelere faturasına ilk 3 ay 5 TL indirim uygulanacaktır. Bunun için katılım kriterlerinin sağlanması gerekmektedir.
Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?