Kurumsal Siteye Git

TP-Link Deco E4 ile Tüm Evde Fiber Kampanyası

Yeni nesil WiFi 6 modeme geçiş yapmak istemem durumunda ek ücret ödemem gerekir mi?
Active

Yeni nesil WiFi 6 modemin kullanım ücreti kampanya fiyatına dahildir. Mevcut müşteri olarak WiFi 6 modeme geçiş yapmak istemeniz durumunda, 125 TL modem yeniden kurulum ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansıtılır.

Kampanyada sunulan hızın yükleme (upload) değeri nedir?
Active

Kampanya kapsamında sunulan paketlerin yükleme (upload) hızı 20 Mbps'dir.

Bu kampanyadan yararlanıp diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?
Active

Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 600 TL'ye kadar olan kısmı için iptal bedeline ilişkin fatura Turkcell Superonline iletilmelidir.  Takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.

Kampanya katılımı ile cihazı en geç teslimat anında almak istememem halinde ne olur?
Active

Kampanya kapsamında almaya hak kazandığım cihazı, en geç teslimat anında kutusu açılmamış şekilde almak istememem halinde; Mevcut internet aboneleri, bir önceki kayıtlı olduğu taahhütlü kampanyanın kalan taahhüt süresiyle bağlı olacak şekilde geri döndürülür. Yeni internet abonelerinin ise “Fiber Hızları Kampanyasına” geçişi yapılır.

Fiber internet bölgesinden DSL bölgesine taşınmam durumunda ne olur?
Active

Taşınma durumunda sadece Hediyeli Fiberden Yalın DSL’e geçiş yapılabilir. Geçiş yapıldıktan sonra bu kampanyalardan kalan taahhüt ayı boyunca internet kullanımına devam edilir.

Engelli müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir mi?
Active

Kampanya fiyatı üzerinden %25 indirim ile bu kampanyadan yararlanılabilir.

Damga vergisi ödeyecek miyim?
Active

Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında devir yapabilir miyim?
Active

Kampanya kapsamında devir yapılamamaktadır.

Kampanya kapsamında kaç adet cihaz alabilirim?
Active

1 (bir) kullanıcı en fazla 1 (bir) cihaz satın alabilir. Kullanıcının birden fazla fiber internet aboneliği olsa dahi, bu kural geçerlidir.

Kampanya kapsamında aboneliğimi iptal ettirmem halinde ne olur?
Active

Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, kampanya kapsamında alınan cihazın rayiç bedeli (Vergiler dahil 949 TL) ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.

Kampanya fiyatlarının taahhütsüz tarife fiyatları nedir?
Active

Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: 

İndirme Hızı
Yükleme HızıKota
Tarife Fiyatı
35 Mbps10 Mbps
Limitsiz
229 TL
50 Mbps
10 Mbps
Limitsiz259 TL
100 Mbps
20 MbpsLimitsiz319 TL
200 Mbps**
20 Mbps
Limitsiz419 TL
500 Mbps**20 MbpsLimitsiz759 TL

Kampanya süresi içinde kampanyamı değiştirebilir miyim?
Active

Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya değişikliği, taahhüt bitimine son 90 güne kalana kadar yapılamamaktadır. Sadece kampanya kapsamında sunulan üst-alt paketlere geçişi yapılabilmektedir.

Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?
Active

Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 12 TL (WiFi 5 veya WiFi 6) modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

Kampanya kapsamında kurulum ve aktivasyon var mıdır?
Active

Yeni Turkcell Superonline müşterileri için Kurulum ve Aktivasyon taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dahildir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Active

Kampanyadan yeni aboneliğe gelen ve mevcut Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilmektedir.

Kampanyaya nasıl katılacağım?
Active

Turkcell Superonline bayi ve yetkili Turkcell Superonline Satış kanallarına giderek başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda www.superonline.net üzerinden, Turkcell Mağazalarından başvuruda bulunulabilir veya 0532 532 00 00 arayabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?