Kurumsal Siteye Git

BiP Yıldızları (BiP Kullan Kazan Kampanyası)

Kampanya kuralları nelerdir?
Active

Kampanya her hafta Pazartesi 00:00 arasında başlayıp, 23:59'da sona ermektedir. Kampanya süresince gönderilen mesajlar içerisinde yalnızca birebir sohbetleriniz dahil edilirken, fotoğraf, video, konum gönderme de dahildir. BiP Web üzerinden gönderilen mesajlar bu kampanya kapsamında dahil edilmemektedir, 3.75 altındaki BiP sürümlerinde yer alan titreşim özelliği de kampanya kapsamında gönderilen mesajlar arasında yer almamaktadır. Gönderilen mesajların kampanya kapsamında sayılabilmesi için, sohbet edilen kişinin mesajı okumuş olması ve “mesaj okundu bilgisi” ayarının açık olması gerekmektedir.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Active

 BiP tarafından belirlenen belirli sayıdaki kişiler her hafta BiP Yıldızı seçilerek, kendilerine özel mesaj hedefleri doğrultusunda mesaj hedeflerini yerine getirince Günlük 1 GB kazanacaktır. Hediyenizi almak için hedefe ulaştıktan sonra "Hediyesimi Al" butonuna basmanız yeterlidir. BiP Yıldızları kampanyasından yararlanabilmek için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmak gerekmektedir. 

Hangi mesajlar hedef kapsamında sayılmaktadır ?
Active

Kampanya kapsamında BiP üzerinden kişiden kişiye gönderilen mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar hedef kapsamında sayılmamaktadır.
Gönderilen mesajın mutlaka alıcı tarafından okunması gerekmektedir. Kampanya kapsamında sayılabilmesi için mesaj alıcısının “mesaj okundu bilgisi” ayarı açık olmalıdır.

Kampanyadan belirli bir süre boyunca yararlanamayacağım bilgisini alıyorum, bunun sebebi nedir?
Active

Kampanya süresi olan 1 hafta boyunca göndermiş olduğunuz mesajları gönderdiğiniz kişilerden gelen şikayetler göz önüne alınmaktadır. Özellike rehberinde yer almadığınız kişilerden rahatsız edici, uygunsuz mesaj attığınıza yönelik şikayetler olması durumunda kampanyadan hariç tutulacaksınız. Üst üste çok fazla mesaj atmanız durumunda, günlük ve dakikalık limitleri aştığınızda da kampanya kurallarını ihlal etmiş sayılırsınız. Keşfet'te yer alan BiP Yıldızları kanalına geldiğinizde ne kadar süre boyunca kampanyadan yararlanamayacağınız bilgisi sizinle paylaşılacaktır. 

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?
Active

Kampanyanın hediyesi olan Günlük 1 GB hediyesi hattınıza yüklendiği zaman size BiP Yıldızları servisi üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Tanımlamanın ardından 24 saat içerisinde hediyenizi kullanabilirsiniz. 

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?
Active

Hayır, devretmez. Kazanılan hediyeler sadece yurt içinde ve paketin süresi boyunca kullanılabilir. Devretmek veya bir başka kullanıcıya transfer etmek mümkün değildir.

Kampanya dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?
Active

Evet, ilgili takvim ayı içerisinde kullanım haklarınızda %80’e ve %100’e ulaştığınızda tarafınıza bilgilendirme yapılır. BiP uygulaması yüklü olduğu sürece bildirimler BiP’ten gidecektir. Eğer uygulama bir sebeple bu süre içerisinde silindiyse ise SMS ile bilgilendirme yapılır.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?
Active

Hediye internet paketinizden kalan miktarı Dijital Operatör Uygulaması üzerinden veya 2200’a KALAN yazıp SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde kampanya faydalarım geçerli olur mu?
Active

Maalesef, hattınızı başka bir numaraya yönlendirdiğinizde kampanya faydaları geçerli olmaz

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?
Active

Numara DeğişikliğiDevam eder
DevirDevam etmez
SIM Kart DeğişikliğiDevam eder
Ödeme Tipi DeğişikliğiDevam etmez
Borçtan Dolayı KapamaDevam eder
İptalden Sonra Hattı Geri AlmaDevam etmez
MNT ile Gidip\Gelen Müşteri
Devam etmez
Hat KapamaDevam etmez
Fatura Dönem DeğişikliğiDevam eder

İptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

İptal işlemi yapıldığında hattınıza tanımlanmış hediyeler var ise anında iptal olur.

Kampanya iptalinde veya taahhüt bitiminde tarifem değişir mi, nasıl ücretlendirilirim?
Active

Kampanya bitiminde mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?