Kurumsal Siteye Git

Sponsorlu Hat

Sponsorlu Hat
Turkcell’den yeni bir Hazır Kart almak artık çok daha kolay, şimdi alın açılış vergilerinizi 12 eşit taksitte ödeyin.
31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.
Detaylı Bilgi

Sponsorlu Hat

​Turkcell’den yeni bir Hazır Kart almak artık çok daha kolay.Eğer faturalı bir Turkcell müşterisiyseniz, yeni bir ön ödemeli hat aldığınızda, dilerseniz ön ödemeli hattınızın açılış vergilerini (Yeni Tesis ve Özel İletişim), açılış anında ödemek yerine faturalı hattınızın faturasında 12 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Yeni bir ön ödemeli bireysel hat almak isteyen Bireysel Faturalı Turkcell müşterisi, bu kampanya sayesinde ön ödemeli yeni tesis hattının açılış anında oluşan- Yeni Tesis ve Özel İletişim - vergilerini dilerse açılış anında peşin ödemek yerine faturalı hattının faturasında 12 eşit taksitle ödeme avantajına sahip olabilecektir. Bu durumda ön ödemeli hattın açılış vergilerine, faturalı hat sponsorluk yapacaktır. Faturalı hattın ön ödemeli yeni tesis hattın açılış vergilerine sponsor olabilmesi için aşağıdaki koşulları sağlıyor olması gerekli.
Sponsor hattın sağlaması gereken koşullar:

  • Faturalı hat ve ön ödemeli yeni tesis hat aynı TCKN’ye bağlı olmalı ve TCKN bazında fatura borcu olmamalıdır.
  • Faturalı hat en az 6 aydır Turkcell’de ve faturalı olarak bulunuyor olmalı, sahtecilik ve kredi sistemlerindeki kontrolleri olumlu olmalı, bireysel ve T.C. uyruklu olmalıdır.
  • Sponsor olacak faturalı hat, kara listede olmamalı, eksik sabit evrakı bulunmamalı ve borç kapaması olmamalıdır.
Sponsor olan faturalı hat, 12 ay içinde sadece bir ön ödemeli hatta sponsor olabilir. Eğer 12 ay içindeki herhangi bir dönemde, faturalı hat iptal edilirse, ödeme tipi değişikliği, devir, numara taşıma işlemlerinden birini gerçekleştirirse, ön ödemeli hattın açılış vergi taksitlerinin geri kalan kısmı tek seferde faturalı hattın son faturasına yansıtılır.

Daha Fazla Bilgi Diğer Satın Alma Seçenekleri
1 - /
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?