Kurumsal Siteye Git

Turkcell Çocuk Mega 10GB

Turkcell Çocuk Mega 10GB
Turkcell Çocuk Paketlerinin özgür dünyası ile dilediğiniz zaman paket alın! Üstelik paket aşımı ve taahhüt yok!
Abone Alımına Kapalı

Turkcell Çocuk Avantajlar Dünyası

  • Dilediğiniz zaman paket alın!
  • Paket aşımı ve faturanızda sürpriz yok!
  • Taahhüt ve cayma bedeli yok!
  • Rahat paketler ile TL yüklemekle uğraşmayın! 


Zaman Yönetimi

Ücretsiz Zaman Yönetimi özelliği ile çocuğunuzun arama ve internet kullanımlarını hafta içi ve hafta sonu günleri için ayrı ayrı 4’er saatlik tercih dilimlerinden istediğinizi seçerek yönetebilirsiniz. Zaman Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


Güvenli İnternet

Güvenli İnternet profili ile çocuklar daha güvenli bir dünyada internetin keyfini çıkarabilir. Turkcell Çocuk paketleri ücretsiz Güvenli İnternet Aile profili ile açılır ve internetteki risklerden, zararlı içeriklerden çocuğunuzu korumanızı sağlar. Dilediğiniz zaman profil değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Güvenli İnternet ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


Çocuğum Güvende

Çocuğum Güvende özelliği ile çocuğunuzun çağrılarını yönetebilir, arayacağı ve aranacağı numaralar bazında kısıtlama yapabilir, tanımadığı kişilerle konuşmasını engelleyebilirsiniz. Çocuğum Güvende ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


BiP ile Konum Takip

BIP Konum Takip özelliği ile çocuğum nerede diye endişelenmenize gerek yok. İhtiyaç duyduğunuz her an çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. BiP Konum Takip ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


Reklam Engelleme Servisi

Turkcell Çocuk paketlerine özel olarak 3 ay ücretsiz sunulan Reklam engelleme servisi sayesinde mobil data üzerinden ziyaret edilen sayfalarda ya da kullanılan uygulamalarda çocuğunuzun karşısına çıkan ve internet paketinden harcayan reklamların engellenmesini sağlayabilirsiniz. Reklam Engelleme ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


Turkcell Çocuk Mega 10GB

​Turkcell Çocuk Paketlerinin özgür dünyası ile dilediğiniz zaman paket alın! Üstelik paket aşımı ve taahhüt yok! 

Katılım Kriterleri
Ücretlendirme Diğer Satın Alma Seçenekleri
Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?