Celly 10000 mAh 18 W Qualcomm 3.0 USB-C Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Kapasitesi ile Telefonunuzu 5 Defa Şarj Edin

Celly powerbank 10000 mAh kapasiteli bir cihazdır. Dolayısıyla 2000 kapasiteli bir cep telefonunu tek seferde 5 kere şarj edebilir. Sizin telefonunuzun kapasitesi daha fazla ise hesaplama yaparak tek seferde kaç kere şarj edebileceğinizi bulabilirsiniz.

Hızlı Şarj İmkanı

Quick Charge teknolojisine sahip olan bu cihaz, telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj eder. Böylece saatlerce beklemek zorunda kalmazsınız.

Güçlü ve Verimli

 Celly powerbank hızlı şarj özelliğinin yanında güçlü ve verimli şarj özellikleri de bulunur. 18 W olan çıkış gücü sayesinde aynı anda 3 farklı cihazı şarj etmenize olanak sağlar. 

Hızlıdan Daha Hızlı

Hızlı şarj teknolojisi olan Quick Charge teknolojisi yanı sıra, Power Delivery teknolojisini de sahiptir. Bu sayede cihazınız sadece hızla değil, yüksek hızla çalışır. 

Farklı Cihazlar için Tek Güç Kaynağı

Celly 10000 mAh powerbank, 18 W güç çıkışı sayesinde sadece cep telefonu değil tabletlerin de şarj edilmesine olanak verir. Bu özelliği sayesinde diğer elektronik cihazlarınız için farklı güç kaynağı bulundurmak zorunda kalmazsınız.

Taşınabilir Özellik

Taşınabilir özelliği sayesinde gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Böylece şarjınız bittiği zaman iş dünyası ya da sosyal ağlardan uzak kalmaz ve iletişime devam edebilirsiniz.

Bağlantı Kolaylığı Sağlar

USB-C portu sayesinde farklı cihazların şarj edilmesini destekler. Aynı anda 3 taneye kadar cihazı bağlantı sorunu olmadan şarj edebilirsiniz.

Kısa Sürede Tam Kapasite Olarak Doldurun

Celly 10000 mAh 18 W powerbank, 4 ile 6 saat içinde full kapasite olarak şarj edilebilir. Kısa sürede dolan bataryasını defalarca kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Micro USB Girişi: DC 5/V 2/A, 9/V 2/A
  • USB-C Girişi: DC 5/V 3/A, 9/V 2/A
  • USB 1-2 Girişi: DC 5/V 3/A, 9/V 2/A
  • Ağırlık: 220 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.